Strona główna » Serwis główny » Aktualności » Jak Mercedes wykorzystuje PokemonGo?

Jak Mercedes wykorzystuje PokemonGo?

Pokemony Mercedes
Dodano: 04. 08. 2016
Tagi: Mercedes, Pokemon Go, Pokemony

Jeden dostając garnek zrobi w nim zupę, a inny wykorzysta go do konstrukcji bomby. Jedno narzędzie może mieć wiele zastosowań i wyłącznie od człowieka zależ,y w którą stronę pójdzie. Pokemon Go. Czysty szał, Nintendo kosi krocie, wymyśliło niech kosi. Tu również mamy różne przypadki wykorzystania. Ktoś napada na graczy łapiących Pokemony, a ktoś wykorzystuje ich do pomocy bezdomnym psiakom. 

Pokemony Mercedes
Pokemony Mercedes
Pokemony Mercedes
Łapanie stworków to pole do popisu dla marketingowców. Co wymyślili w Mercedesie? Pomysł pierwszy. Pracownicy salonów mają ściągać w okolice obiektów nietypowe i rzadko spotykane pokemony. Sporo mają z tym roboty, bowiem specjalny wabik działa przez zaledwie 30 minut. Idziemy dalej, a tam wybrane salony Mercedesa zostaną "przekształcone" w PokeStopy, czyli punkty w których można zebrać niezbędne do gry gadżety. Cóż ma to dać? Bardzo prawdopodobne, że większości trenerów na Mercedesa nie stać bo ich średnia wieku jest raczej niska, ale kto wie, może przyprowadzą swoich bogatych rodziców?
Zobacz także: Pokemon GO dotarł na tor Nurburgring!  »
Pomysł drugi. Specjalna aplikacja, która działa na tej samej zasadzie co PokemonGo czyli rozszerzonej rzeczywistości. Ma ona pomóc udzielającym pierwszej pomocy ratownikom. Rescue Asist umożliwi ratownikowi zdobycie informacji, w którym miejscu samochodu znajdują się elementy zagrażające życiu i bezpieczeństwu. Dzięki takiej wiedzy, można skrócić czas akcji ratowniczej o nawet 30 procent! 
W bazie danych znajdują się informacje na temat wszystkich osobowych modeli Mercedesa wyprodukowanych po 1990 roku, wersji dostawczych od 1996 roku oraz modeli marki Smart od 1998 roku. Rescue Assist rozpoznaje model po zeskanowaniu kodu QR umieszczonego na słupku środkowym lub po wewnętrznej stronie klapki wlewu paliwa. Jeśli masz samochód starszy, naklejkę otrzymasz za darmo u najbliższego dealera. 
Pokemony Mercedes
Pokemony Mercedes
Pokemony Mercedes
Autor: K. Szreder
0
Komentarze do:

Jak Mercedes wykorzystuje PokemonGo?

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka:

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl