Strona główna » Sporty motorowe » Aktualności - sporty motorowe » II amatorski wyścig motocyklowy - 24 sierpnia, Cieszyn

II amatorski wyścig motocyklowy - 24 sierpnia, Cieszyn

o 50 latach ciszy i spokoju, na ulicę Cieszyna ponownie wyjedzie duża liczba potężnych motocykli, bowiem w sierpniu zostaną reaktywowane znane wyścigi uliczne po polskiej i czeskiej stronie Cieszyna!

Klub MotoBrothers oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Cieszynie zapraszają na drugą edycję ulicznego wyścigu motocyklowego o „Błękitną Wstęgę Olzy”. Jest to reaktywacja znanych wyścigów ulicznych, które odbywały się 50 lat temu, a trasa przebiegała ulicami czeskiego i polskiego Cieszyna.


Impreza odbędzie się 24 sierpnia w Cieszynie na ul. Ładnej Bocznej i jest przeznaczona zarówno dla licencjonowanych zawodników, jak i amatorów szybkiej jazdy.

Zgłoszenia do udziału w zawodach można dokonać na stronie www.race-timing.pl do 22 sierpnia (piątek). W programie wyścigu również wiele innych atrakcji.
Głównym sponsorem imprezy jest Ireneusz Sikora - Motocyklowy Mistrz Polski 2013, startujący w
barwach ekipy BMW Sikora Motorsport.

Regulamin wyścigu oraz wszelkie informacje na bieżąco na stronie www.motobrothers.com.pl lub fb.
Autor: E. Domańska
Źródło: Informacja prasowa
0
Komentarze do:

II amatorski wyścig motocyklowy - 24 sierpnia, Cieszyn

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka:

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl