Strona główna » Sporty motorowe » Aktualności - sporty motorowe » Honda Gymkhana - finałowe zmagania już we wrześniu w Warszawie

Honda Gymkhana - finałowe zmagania już we wrześniu w Warszawie

Honda Gymkhana
Dodano: 15. 08. 2011
Tagi: Honda, Honda Gymkhana

W dniach 10-11 września 2011 odbędzie się finałowa runda Honda Gymkhana.

Ze względu na zwiększające się zainteresowanie tą nową motocyklową imprezą w Polsce, Honda Poland postanowiła zorganizować dodatkową rundę, która będzie uroczystym zwieńczeniem pierwszego sezonu spotkań z cyklu Honda Gymkhana.

Honda Gymkhana
Honda Gymkhana
Honda Gymkhana
Finał imprezy odbędzie się w tym samym miejscu, co jej inauguracja, czyli w Centrum Handlowym M1, w Markach obok Warszawy. Zwycięzcy otrzymają tytuł Mistrza Hondy Gymkhana 2011, a wszyscy uczestnicy – specjalne upominki. Na ten weekend organizator przygotował wiele atrakcji dla uczestników, a także dla widzów.
Przewidziana jest duża pula nagród zarówno w  konkursach, jak i zawodach.Serdecznie zapraszamy uczestników poprzednich edycji Honda Gymkhana oraz wszystkich, którzy nie mieli jeszcze okazji spróbować swoich sił w zabawie pomiędzy kolorowymi pachołkami. Więcej szczegółów już wkrótce! Honda Gymkhana
Autor: K. Szreder
Źródło: mototarget.pl
0
Komentarze do:

Honda Gymkhana - finałowe zmagania już we wrześniu w Warszawie

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka: