Strona główna » Motocykle » Aktualności - motocykle » Honda Forza 125 - skuter dla posiadaczy kat. B

Honda Forza 125 - skuter dla posiadaczy kat. B

Honda Forza 125
Dodano: 13. 04. 2015
Tagi: Skutery, Honda, Kobieta za kierownicą, Honda Forza 125

Honda prezentuje nowy, ekskluzywny skuter klasy 125 cm3 dedykowany dla kierowców z prawem jazdy kat. B.

Już 18 kwietnia, podczas Dnia Otwartego we wszystkich salonach motocykli Honda w Polsce, odbędzie się kolejna premiera nowości – Hondy Forza 125 - ekskluzywnego skutera miejskiego doskonale łączącego komfort oraz sportową charakterystykę.

Honda Forza 125
Honda Forza 125
Honda Forza 125
Dobre osiągi, atrakcyjna stylistyka oraz dużo przestrzeni dla wygody kierowcy i pasażera, to nie wszystkie zalety tego skutera.

Jest wyposażona w nowy, czterozaworowy silnik z wtryskiem paliwa PGM-FI, który rozwija wysoki moment w średnim zakresie obrotowym i dużą moc przy najwyższych obrotach. Dzięki dynamicznemu przyspieszeniu od startu stojącego do prędkości 90 km/h i doskonałym osiągom każda jazda stanowi wyjątkowe przeżycie.
Honda Forza 125 oferuje wiele ciekawych funkcji. Technologie redukujące współczynnik tarcia, w połączeniu z systemem automatycznego wyłączania silnika (Idle Stop) umożliwiają ograniczyć zużycie paliwa do 2,3 l / 100 km (w cyklu WMTC).

Dzięki niewielkiej wadze (162 kg z ABS) skuter jest nie tylko zwrotny, ale także poręczny.

Honda Forza 125
Schowek pod siedzeniem zapewnia 48 litrów pojemności – to wystarcza, aby zmieścić dwa integralne kaski w rozmiarze XL. W przednim schowku, który bez problemu pomieści butelkę z wodą, znajduje się też praktyczne gniazdo zasilania akcesoriów 12 V DC.

Forza 125 jest ciekawą propozycją dla kierowców, którzy od minimum trzech lat są posiadaczami prawa jazdy kat. B. Honda zachęca by wysiąść z puszki i cieszyć się wolnością.

Poza premierą nowości, Honda przygotowała także nowe, atrakcyjne ceny na wybrane modele z bogatej oferty motocykli, a w salonach dostępny jest już  nowy model atrakcyjnego stylistycznie i cenowo motocykla CB125F.

Więcej szczegółów u dealerów Hondy.
Autor: E. Domańska
0
Komentarze do:

Honda Forza 125 - skuter dla posiadaczy kat. B

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka: