SELECT t.topic_id, t.topic_title, p.post_time, f.forum_id, f.forum_name FROM motokobiety_forum.phpbb_topics t, motokobiety_forum.phpbb_forums f, motokobiety_forum.phpbb_posts p WHERE f.forum_id = t.forum_id AND f.forum_id NOT IN (19,18,20,22) AND p.post_id = t.topic_last_post_id AND t.topic_title NOT REGEXP '^Komentarze do\:' ORDER BY t.topic_last_post_id DESC LIMIT 8
[250] MYSQL ERROR: 126 - Incorrect key file for table '/var/tmp/#sql_6394_6.MYI'; try to repair it Honda Civic - Tag - Honda Civic
Strona główna » Tagi - Samochody » Honda Civic
Honda Civic Coupe One Direction Honda Civic Coupe One Direction - na 16-te urodziny
K. Szreder // 14. 07. 2015

Lata mojej młodości gdzieś tam upłynęły z Backstreet Boys w tle, o Just 5 to może już lepiej nie wspominajmy. Tak było i już, młodość ma swoje prawa a muzyka mody i epoki. więcej »

Honda Civic 2015 Honda Civic 2015 - pierwsze spojrzenie
K. Szreder // 11. 02. 2015

Jest i on! Civic po faceliftingu. Nowości obejmują kilka drobnych zmian stylistycznych i dodatkowych technologii. Co widać na pierwszy rzut oka? Nowe reflektory! Lampy wyposażono w diody LED do... więcej »

Honda Civic po liftingu
. // 28. 09. 2014

Będzie nowa, sportowa stylizacja nadwozia i wnętrza modeli Honda Civic oraz Civic Tourer (kombi). Klienci w Europie kupić też będą mogli wersję Sport, która od strony stylistycznej nawiązuje... więcej »

Honda Civic Type R Concept Honda Civic Type R Concept - wyścigówka na publiczne drogi
ED // 08. 03. 2014

Podczas salonu branżowego w Genewie prezentuje się model Honda Civic Type R Concept. Wersja produkcyjna tego samochodu wejdzie do sprzedaży w Europie w roku 2015. Nazwany przez projektantów... więcej »

Honda Civic Tourer Honda Civic Tourer - zapakuj do niej wszystko
K. Szreder // 12. 08. 2013

Honda Civic Tourer zostanie zaprezentowana za kilkanaście dnia na salonie samochodowym we Frankfurcie. Producent postanowił podgrzać delikatnie atmosferę i zaprezentował kilka nowych zdjęć... więcej »

Honda Civic Honda Civic - terapia kolorem
K. Szreder // 17. 10. 2012

Honda Civic więcej »

Następne »