Strona główna » Tagi - Serwis główny » Gwiazdy
Porsche 911 GT3 Joanna Liszowska: zamiast wózka nowe Porsche
K. Szreder // 19. 03. 2013

Kiedy na teście ciążowym pojawiają się dwie kreski  w większości przypadków rodzice zaczynają szaleć ze szczęścia. Solidnie oszalał mąż Joanny Liszowskiej, Ola Serenke,... więcej »

Irina Shayk Pro Cee\'d Irina Shayk promuje model Pro Cee'd
K. Szreder // 05. 11. 2012

Irina Shayk ma słabość nie tylko do piłkarzy, ale również do samochodów. Wczoraj pokazywałyśmy Wam zdjęcia do katalogu sukien ślubnych Alesandro Angelozzi,... więcej »

Lancia Flavia Red Carpet Lancia na Czerwonym dywanie w Wenecji!
K. Szreder // 01. 09. 2012

Siódmy rok z rzędu Lancia jest Głównym Sponsorem Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji, który odbywa się od 29 sierpnia do 8 września 2012 r. W roli ekskluzywnego oficjalnego... więcej »

Lana Del Rey Lana Del Rey rozpoczyna współpracę z Jaguarem
K. Szreder // 30. 08. 2012

W XXI wieku miarą popularności nie są tłumy na salach koncertowych czy kinowych a liczba kontraktów reklamowych. Lana Del Rey powoli, ale konsekwentnie zapełnia swoje reklamowe portfolio. więcej »

Jessica Alba Maclaren Volo Wózek Gwiazdy - Jessica Alba Maclaren Volo
K. Szreder // 04. 06. 2012

Maclaren to angielska firma produkująca wózki, której zaufały tysiące mam na całym świecie. Aktorka Jessica Alba dla swojej córeczki Honor Marie wybrała model Volo.  Volo jest wprost... więcej »

Justyna Steczkowska Peugeot RCZ Justyna Steczkowska ambasadorem Peugeot RCZ
K. Szreder // 30. 03. 2012

Justyna Steczkowska nie ma łatwego motoryzacyjnego życia, często słyszy się o jej wpadkach i wypadkach. Mimo to 28 marca 2012 w salonie Dealera marki Peugeot , firmy Longin Bielak Sp. z o.o. więcej »

Następne »
Brak galerii dla tagu: Gwiazdy

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl