Strona główna » Serwis główny » Mama za kierownicą » Greentom - najbardziej "zielony" wózek świata z nagrodą Red Dot!

Greentom - najbardziej "zielony" wózek świata z nagrodą Red Dot!

greentom
Dodano: 27. 02. 2015
Tagi: Ekologia, Dzieci, Wózek dziecięcy, Greentom

Ekologiczna matka to nie matka, która przywiązuje się do drzewa aby uświadomić reszcie społeczeństwa, że tylko tetrowe pieluchy są właściwe. Ekologiczna mama to przede wszystkim świadoma kobieta. Doskonale wie, że o przyszłość dzieci należy zadbać nie tylko na gruncie ekonomicznym, ale również ekologicznym. Dlatego wybiera produkty, które po zakończeniu użytkowania mogą otrzymać drugie życie.

Greentom to najbardziej „zielony” wózek na świecie. Został stworzony przez projektanta przemysłowego Barta Bost'a. W założeniu miał być łatwy w produkcji, wszechstronny i komfortowy dla rodziców i dzieci. Wózek w całości wytworzony jest z przetworzonego plastiku, rama to przetworzony polipropylen a siedzisko wykonane jest z 62 przetworzonych czystych butelek typu PET. 

greentom
Greentom
Greentom
W ofercie duńskiego producenta wózka dostępne są następujące modele: gondola Carrycot, spacerówka Reversible oraz spacerówka Classic. Jedna rama pasuje do wszystkich modeli przeznaczonych dla dzieci od urodzenia do 4. roku życia.
AKTUALIZACJA - Greentom wraca z tarczą z Niemiec! Wózek zdobył najwyższe wyróżnienie w konkursie Red Dot Award: Best of the Best in Product Design 2016. Greentom
greentom
greentom
Autor: K. Szreder
0
Komentarze do:

Greentom - najbardziej "zielony" wózek świata z nagrodą Red Dot!

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka:

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl