Strona główna » Tagi - Sporty motorowe » Grand Prix Malezji
Valentino Rossi MotoGP 2015: CAS odrzucił wniosek Valentino Rossiego
E. Domańska // 06. 11. 2015

Valentino Rossi złożył apelację od kary za incydent z Markiem Marquezem, który miał miejsce w miniony weekend podczas Grand Prix Malezji, do Trybunału Arbitrażowego ds. więcej »

Valentino Rossi kontra Marc Marquez Incydent między Rossim i Marquezem podzielił świat MotoGP
E. Domańska // 29. 10. 2015

Nie milkną echa incydentu z udziałem Valentino Rossiego i Marca Marqueza. Przypomnijmy, że podczas wyścigu o Grand Prix Malezji pomiędzy Rossim i Marquezem toczyła się zacięta walka o trzecie... więcej »

MotoGP: Pedrosa wygrał GP Malezji, kara dla Rossiego za starcie z Marquezem
E. Domańska // 26. 10. 2015

Dani Pedrosa z zespołu Repsol Honda zwyciężył przedostatni w tym roku wyścig MotoGP - o GP Malezji. Drugie i trzecie miejsce zajęli dwaj zawodnicy z zespołu Yamahy: Jorge Lorenzo i Valentino... więcej »

GP Malezji - wyścig: Sebastian Vettel zwycięża na torze w Malezji GP Malezji - wyścig: Sebastian Vettel zwycięża na torze w Malezji
E. Domańska // 30. 03. 2015

Sebastian Vettel odniósł pierwsze zwycięstwo w zespole Ferrari i zwyciężył wyścig Formuły 1 o Grand Prix Malezji. Były mistrz świata objął prowadzenie dzięki decyzji o pozostaniu na... więcej »

GP Malezji - kwalifikacje: Hamilton wywalczył pole position GP Malezji - kwalifikacje: Hamilton wywalczył pole position
E. Domanska // 28. 03. 2015

Lewis Hamilton wygrał kwalifikacje Formuły 1 do Grand Prix Malezji na mokrym torze Sepang po zaciętej walce z Sebastianem Vettelem. Na trzeciej pozycji uplasował się drugi z kierowców Mercedesa... więcej »

Marc Marquez MotoGP: Marquez, Rossi i Lorenzo na podium w Malezji
ED // 27. 10. 2014

Marc Marquez wygrał niedzielny wyścig o Grand Prix Malezji na torze w Sepang, odnosząc 12. zwycięstwo w tym sezonie. Przypomnijmy, że było to pierwsze od pięciu wyścigów zwycięstwo... więcej »

Następne »