Strona główna » Sporty motorowe » Aktualności - sporty motorowe » Gosia Rdest została Kartingową Mistrzynią Polski

Gosia Rdest została Kartingową Mistrzynią Polski

Gosia Rdest
Gosia Rdest niejednokrotnie w tym sezonie zachwyciła kartingowe środowisko swoimi umiejętnościami. W miniony weekend w Radomiu, podczas ostatniej rundy Gosia zyskała tytuł Kartingowej Mistrzyni Polski w kategorii KF2.

Było tyle emocji, do tej pory nie dotarło do mnie, że zostałam Mistrzynią – dodała Rdest – bardzo dziękuję  wszystkim za pomoc w wywalczeniu tego tytułu, w szczególności mojemu terenowi i najlepszemu na świecie  mechanikowi Kornelowi Lenartowiczowi.

Gosia Rdest
Gosia Rdest
Vice Mistrzem Polski został Filip Tomporek. Natomiast w klasie KF3 tytuł wywalczył Michał Grzyb. Ponadto w Radomiu rozegrana została również ostatnia runda Pucharu ROTAX Max Challenge Poland. Zwycięzcy w klasach Junior Max, Senior MAX i DD2 Max otrzymali bilety na finał światowy, który odbędzie się w listopadzie w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. W klasie DD2 wygrał Patryk Szczepiak, w klasie Senior – Karol Dąbski, natomiast wśród Juniorów najlepszy był Bartłomiej Mochnacki.
Autor: E. Domańska
Źródło: PZM
0
Komentarze do:

Gosia Rdest została Kartingową Mistrzynią Polski

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka:

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl