Strona główna » Sporty motorowe » Aktualności - sporty motorowe » Gosia Rdest: Z przygodami na Snetterton 300

Gosia Rdest: Z przygodami na Snetterton 300

Fot: Media4U
Uczestnicy BRDC Formula 4 po raz drugi w tym sezonie spotkali się na blisko pięciokilometrowym obiekcie położonym w Norfolk, nie zabrakło reprezentującej płeć piękną i przede wszystkim Polskę Gosi Rdest.

Wyścigowy weekend standardowo rozpoczął się od treningów, które tym razem odbyły się w iście angielskich warunkach czyli w deszczu, później przyszedł czas na sesje kwalifikacyjna czyli walkę o pole startowe. Pierwszy finał to popis pięknej jazdy w wykonaniu Gosi i jedenasta pozycja na mecie.

Fot: Media4U
Fot: Media4U
Fot: Media4U
Fot: Media4U
Fot: Media4U
Fot: Media4U
Drugi bieg z przygodami, po walce koło w kolo skutkującej kontaktem i stratą dobrej pozycji Gosia goniła resztę stawki, żeby finiszować na trzynastym miejscu. W ostatnim, trzecim wyścigu Polka popełniła błąd, wypadła z trasy i nie ukończyła biegu.
Po zakończeniu przedostatniego już weekendu F4 nadal prowadzi w klasyfikacji najbardziej aktywnych zawodników na torze czyli Who Zooms Award z przewaga czternastu punktów nad Gustavo Lima.

Gosia Rdest: Mimo, że nie ukończyłam ostatniego biegu uważam, ten weekend za udany. Szczególnie zadowolona jestem z wyniku w pierwszym finale i udanego pościgu w drugim. Sezon F4 dobiega końca, 28 i 29 września będziemy się ścigać w Donington Park GP, ale wcześniej ponownie gościnnie wystąpię w VW Castrol Cup na Hungaroring’u. Trzymajcie kciuki, SA dla mnie ważne :D Chciałabym podziękować firmie Emka Trans i Epos.

Obecnie Gosia znajduje się na osiemnastym miejscu w dwudziestosiedmioosobowej stawce.
Autor: E.D.
Źródło: Informacja prasowa
0
Komentarze do:

Gosia Rdest: Z przygodami na Snetterton 300

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka: