Strona główna » Tagi - Samochody » Genewa
Suzuki Swift Suzuki Swift debiutuje w Genewie
. // 10. 03. 2017

Podczas salonu Genewa Motor Show, Suzuki po raz pierwszy w Europie prezentuje najnowszą generację modelu Swift. Suzuki Swift - wprowadzony do sprzedaży w listopadzie 2004 roku - to model,... więcej »

Toyota C-HR Toyota C-HR debiute w Genewie
. // 02. 03. 2016

W rywalizacji o względy europejskich klientów taki model na pewno przyda się Toyocie. Firma zapowiada wersję hybrydową oraz napędzaną małym silnikiem 1.2 Turbo – znanym z nowego Aurisa. więcej »

Nowy Volkswagen up! Nowy Volkswagen up! z mocą turbo
. // 24. 02. 2016

Marka z Wolfsburga odświeżyła swojego reprezentanta w europejskim segmencie mini. Nowy Volkswagen up! oferować będzie m.in. doładowany silnik TSI. Do tej pory Volkswagen up! – wprowadzony na... więcej »

Jaguar F-Type SVR Nowy Jaguar F-Type SVR przed debiutem w Genewie
. // 18. 02. 2016

Podczas zbliżających się targów motoryzacyjnych w Genewie zadebiutuje nowy Jaguar F-Type SVR. Samochód został wyposażony w 5-litrowy silnik V8 o mocy 575 KM, dzięki któremu F-Type rozpędza... więcej »

Opel GT Concept Opel GT Concept - sportowiec z przyszłości
. // 28. 01. 2016

Mamy pierwsze oficjalne zdjęcia modelu Opel GT Concept. Według niemieckiej marki tak właśnie będą wyglądały samochody sportowe w przyszłości. Opel GT Concept zaprezentuje się publiczności... więcej »

Lamborghini Veneno Lamborghini Centenario wyprzedane przed debiutem w Genewie
E. Domańska // 19. 01. 2016

Jeśli zarezerwowaliście na koncie bankowym środki na zakup nowego Lamborghini Centenario, to możecie już przeznaczyć je na zakup czegoś innego. Edycja specjalna super samochodu,... więcej »

Następne »