Strona główna » Serwis główny » Mama za kierownicą » Garmin babyCam - system monitorowania w podróży

Garmin babyCam - system monitorowania w podróży

garmin babycam
Dodano: 30. 10. 2015
Tagi: Dziecko, Dziecko w podróży, Garmin babyCam

Kiedy zostajesz matką, Twój sposób podróżowania samochodem może nieco się zmienić. Dziecko podróżujące z tyłu kwęka, stęka albo jest przerażająco cicho. Co wówczas robić? Co chwilę się odwracać,to trochę niebezpieczne. Garmin postanowił ułatwić życie rodzicom prezentując nowy produkt o nazwie BabyCam. 

garmin babycam
garmin babycam
garmin babycam
To prawdopodobnie pierwszy na świecie samochodowy system monitorowania dziecka współpracujący z nawigacją. 
W dowolnym momencie możesz płynnie przełączyć mapę nawigacji na widok z kamery umieszczonej na zagłówku. Urządzenie jest wyposażone w noktowizor więc działa równie dobrze w warunkach słabego oświetlenia. Jeśli podróżujesz z większą ilością dzieci, możesz ustawić szeroki kąt nagrywania. 

Jak to działa? Tutaj niestety mamy haczyk musisz być nie tylko posiadaczem BabyCam, ale również nawigacji marki Garmin. Wówczas wystarczy podłączyć zgodną nawigację do przewodu zasilającego, pełniące jednocześnie rolę bezprzewodowego odbiornika komunikatów drogowych i sygnału wideo (w zestawie z kamerą babyCam), a system będzie gotowy do synchronizacji. Kiedy nawigacja jest włączona i bezprzewodowo sparowana z kamerą babyCam, na ekranie nawigacji można oglądać obraz na żywo z kamery.

Kamera zasilana jest przez klasyczne baterie AA ( lepiej od razu zainwestować w akumulatorki).  Aby oszczędzać baterie, należy ustawić widok kamery babyCam na 10, 20 lub 30 sekund. Gadżet dostępny będzie od stycznia 2016 roku w cenie 200 euro.
Autor: K. Szreder
0
Komentarze do:

Garmin babyCam - system monitorowania w podróży

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka: