Strona główna » Tagi - Kobieta » Gadżety
Jonas inteligentny parasol Poznaj Jonasa - pierwszy na świecie inteligentny parasol!
. // 04. 08. 2016

Łapka w górę, kto nigdy nie zgubił parasolki lub parasola? Ja dawno nie zgubiłam, chyba z wiekiem poprawia mi się pamięć, ale osobiście zgubiłam ich z pewnością kilka... więcej »

Oru Kayak Bay Series Oru Kayak Bay Series - miejski transport wodny
K. Szreder // 17. 06. 2016

Mieszkacie w dużym mieście, w pobliżu jest jakaś rzeczka a Wy w letnie dni macie ochotę wsiąść w kajak i w taki sposób przetransportować się do domu? Być może Oru Kayak to coś dla... więcej »

Samsung Gear Fit2 i Gear IconX Samsung przedstawia Gear Fit2 i Gear IconX
. // 14. 06. 2016

Firma Samsung Electronics Co., Ltd. zaprezentowała w Nowym Jorku nowe produkty z gamy urządzeń ubieralnych fitness: Gear Fit2 i Gear IconX. Produkty te, zaprojektowane z myślą o użytkownikach... więcej »

iHealth Wave iHealth Wave - pierwszy monitor aktywności fizycznej wspomagający pływanie
. // 06. 06. 2016

iHealth – znana amerykańska firma produkująca inteligentne akcesoria zdrowotne zarządzane za pomocą smartfona wprowadziła na polski rynek nowy model monitora aktywności fizycznej – iHealth... więcej »

Waga łazienkowa z analizą składu ciała Waga łazienkowa z analizą składu ciała
. // 14. 05. 2016

Nowa waga łazienkowa marki MPM to nie tylko idealne rozwiązanie dla osób, które dbają o sylwetkę, chcą mieć kontrolę nad swoim ciałem i na bieżąco śledzić postępy treningów. więcej »

vałek Vałek - grawerowane wałki do ciasta
K. Szreder // 24. 11. 2014

Najpierw przyszła moda na taniec, teraz wszyscy zabrali się za gotowanie. Pyszna szarlotka, nieziemskie tiramisu, ok ale w dzisiejszych czasach smak nie wystarczy danie musi również wyglądać. więcej »

Następne »