Strona główna » Kobieta » Uroda » Gąbki Konjac - naturalna przyjemność mycia twarzy

Gąbki Konjac - naturalna przyjemność mycia twarzy

Gąbki Konjac
Bohaterką jest mała i niepozorna gąbka Konjac. Spośród innych gąbek wyróżnia się tym, że jest w 100% czysta, nie zawiera żadnych mikroorganizmów, a co za tym idzie – jest wolna od zanieczyszczeń i potencjalnie szkodliwych bakterii.

Co raz bardziej na popularności zyskuje oczyszczanie twarzy gąbką Konjac we wszystkich grupach wiekowych i wśród wszystkich rodzajów skóry. W dodatku gąbka Konjac posiada odczyn zasadowy, przez co naturalnie równoważy pH skóry.

Gąbki Konjac
Gąbki Konjac
Gąbki Konjac
Gąbka Konjac występuje w kilku wariantach: uniwersalnym dla każdego oraz z dodatkiem kolorowych glinek i bambusowego węgla drzewnego z podziałem na rodzaj cery.

Gąbki Konjac, które są dostępne w sklepie Cedrynek zostały wykonane ręcznie, w wolnej od zanieczyszczeń części Korei - na Wyspie Jeju, wpisanej na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Uważa się, że wyspa ta jest jednym z miejsc na świecie, które posiadają najczystszą wodę. Do produkcji Gąbek Konjac wybrano fabrykę, w której dokładnie kontroluje się warunki czystości i higieny pracy oraz warunki pracy pracowników.
W Japonii konjac znany jest od ponad 1500 lat. Pierwotnie stosowano go jako lek, ze względu na odkryte liczne właściwości zdrowotne. Następnie doceniono jego wyjątkową skuteczność i delikatność w pielęgnacji wrażliwej skóry. Przeprowadzone badania wykazały, że Gąbki Konjac skutecznie i głęboko oczyszczają skórę, nie uszkadzając naskórka. Są bardziej efektywne niż normalne myjki, a nawet gąbki morskie! Ich dodatkową zaletą jest całkowita biodegradowalność - wysłużoną gąbkę można np. zakopać w ogrodzie.

Mycie twarzy Gąbką Konjac to nie tylko dokładne oczyszczenie, ale również przyjemny, relaksujący masaż. Unikalna struktura gąbki delikatnie masuje, stymulując przepływ krwi, poprawiają jej krążenie, wspomagając odnowę komórek, pozostawiając skórę czystą i odświeżoną. Gąbki posiadają odczyn zasadowy, przez co naturalnie równoważą PH skóry. Są w 100% ekologiczne i biodegradowalne. Doskonale mieszczą się w dłoni - ich wymiary to ok. 8cm x 3,5cm.

Właściwości Gąbki Konjac:
  • posiada odczyn zasadowy, przez co   naturalnie równoważy PH skóry,
  • zawiera naturalne składniki, m.in.: białko, węglowodany, żelazo, fosfor,  miedź, cynk, wit. A, E, D, B1, B6, B12, C, kwas foliowy,
  • skutecznie i delikatnie pielęgnuje i  oczyszcza wrażliwą skórę,
  • jest ekologiczna, w pełni biodegradowalna,
  • w 100% naturalna.
Mycie twarzy gąbką Konjac pomaga przywrócić skórze zdrowy wygląd, miękkość, blask i naturalną elastyczność.
Autor: .
Źródło: Informacja prasowa
0
Komentarze do:

Gąbki Konjac - naturalna przyjemność mycia twarzy

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka: