Strona główna » Samochody » Aktualności - samochody » Funkcjonalne akcesoria podróżne Opla

Funkcjonalne akcesoria podróżne Opla

Akcesoria Opla
„Chyba żartujesz! Chcesz, żebyśmy to wszystko ze sobą zabrali? To niemożliwe!” Wiele osób już teraz przeraża perspektywa pakowania bagaży do samochodu przed wakacyjnym wyjazdem z rodziną.

Zupełnie niepotrzebnie, ponieważ akcesoria przygotowane przez firmę Opel mogą położyć kres chaosowi, jaki zwykle towarzyszy temu przedsięwzięciu.

Akcesoria Opla
Akcesoria Opla
Akcesoria Opla
Specjalne uchwyty, przegrody i siatki zagwarantują, że wszystkie przewożone przedmioty zostaną bezpiecznie zamocowane, a te najważniejsze będą zawsze łatwo dostępne. Przecież podróżowanie samochodem ma mnóstwo zalet, zwłaszcza w przypadku rodzin z dziećmi. Trzeba jednak zabrać ze sobą także całe mnóstwo sprzętu: wózki dziecięce, rowery, kijki spacerowe...
„Nasza oferta akcesoriów obejmuje ponad 50 rodzin produktów, w tym pakiety FlexOrganizer. Pomagają one utrzymać porządek w bagażniku i zwiększają poziom bezpieczeństwa” — powiedział Peter Christian Küspert, wiceprezes ds. sprzedaży i obsługi posprzedażnej. „Na długie podróże z dziećmi ja osobiście polecam adapter FlexConnect, który umożliwia przymocowanie tabletu do zagłówka przedniego fotela. Tak umieszczone urządzenie zapewni rozrywkę maluchom podróżującym z tyłu”.

Akcesoria Opla
Akcesoria Opla
Przy pakowaniu bagażu najważniejsze jest bezpieczeństwo
Układając bagaże w samochodzie, należy zwrócić szczególną uwagę na kwestie bezpieczeństwa, ponieważ w trakcie gwałtownego hamowania niezamocowany przedmiot może zmienić się w niebezpieczny pocisk. Idealnym rozwiązaniem tego problemu są pakiety FlexOrganizer przeznaczone do nowej Astry Sports Tourer, Insignii Sports Tourer i Country Tourer oraz Zafiry Tourer, dostępne w cenie 345 zł  (wszystkie ceny są sugerowanymi cenami detalicznymi z VAT w Polsce).

Płynnie regulowane pasy mocujące umożliwiają przypięcie pakietu do bocznych prowadnic. Siatkowe kieszonki na boczne ścianki bagażnika i wodoszczelny kuferek doskonale nadają się do przechowywania drobnych przedmiotów, takich jak apteczka pierwszej pomocy czy trójkąt ostrzegawczy. Za pomocą siatki FlexOrganizer lub przegrody FlexRail bagażnik Opla można podzielić na dwie osobne strefy, co zapobiega samoczynnemu przemieszczaniu się toreb i walizek.

Poszczególne akcesoria podnoszą funkcjonalność przedziału bagażowego, pomagając zorganizować nawet dużą przestrzeń i zabezpieczyć przewożone przedmioty przed uszkodzeniem. Dodatkową zaletą jest fakt, że apteczka, trójkąt ostrzegawczy i kamizelki odblaskowe są zawsze łatwo dostępne i nie trzeba ich wydobywać spod reszty bagażu.

Ergonomię użytkowania pojazdu podnosi ruchoma podłoga bagażnika FlexFloor. Pokryta czarnym lub brązowym welurem podłoga ułatwia załadunek i rozładunek bagażnika Insignii Sports Tourer. Można ją wysunąć z bagażnika na 40 centymetrów i oprzeć na niej ciężar ważący do 120 kilogramów. Ułatwia to umieszczanie w bagażniku ciężkich przedmiotów.

Mniejsze rzeczy, takie jak książki, maskotki i inne zabawki, można przewozić w kuferku z pokrywą dostępnym z tylnych siedzeń. Wiedząc, gdzie szukać ulubionej zabawki, dzieci przestaną ciągle pytać: „Gdzie jest mój miś?”. Specjalny zamykany schowek do bagażnika został opracowany dla modelu Opel ADAM. Jest on dostępny w trzech stylizacjach dopasowanych do estetyki tego małego mistrza indywidualizacji.

Wyłożony wykładziną schowek podzielić można na trzy osobne przegródki. Notatniki, przybory do pisania, chusteczki higieniczne czy kosmetyki można natomiast ułożyć w specjalnych wkładkach do uchwytów na kubki, dostępnych dla niemal wszystkich modeli Opla.

FlexConnect uprzyjemnia podróż
Opel oferuje także funkcjonalne i nowoczesne rozwiązania multimedialne, takie jak uchwyt na smartfona FlexDock do modeli Opel ADAM, Corsa i Zafira Tourer. Montowany na desce rozdzielczej uchwyt ułatwia korzystanie z nawigacji w smartfonie. Inną zaletą FlexDock jest funkcja ładowania baterii smartfona bez dodatkowych kabli.

Adapter FlexConnect — kolejne uniwersalne akcesorium podnoszące bezpieczeństwo podróżowania i ułatwiające korzystanie z aplikacji zapewniających rozrywkę — jest dostępny dla większości modeli Opla. Haczyk na adapterze mocowanym do zagłówków przednich foteli zapobiegnie niekontrolowanemu przemieszczaniu się zawieszonych na nim toreb w czasie gwałtownego hamowania.

Natomiast specjalny uchwyt pozawala na zamocowanie np. iPada lub tabletu Samsung Galaxy zapewniając dzieciom rozrywkę, a dorosłym upragniony spokój sprzyjający relaksowi w podróży.

FlexFix na rodzinne rowerowe wyprawy
Po przybyciu na miejsce wypoczynku wiele rodzin lubi relaksować się w czasie rowerowych przejażdżek. Umożliwi im to opracowany przez firmę Opel w pełni zintegrowany bagażnik FlexFix mieszczący do czterech rowerów. Bagażnik rowerowy jest gotowy do użytku w kilka sekund, a jego rozłożenie nie wymaga żadnych narzędzi. Nieużywany bagażnik chowa się całkowicie pod tylnym zderzakiem. Ten opatentowany system jest dostępny dla modeli ADAM, Corsa, Meriva, Mokka i Zafira Tourer.

Klienci zainteresowani zakupem oryginalnych akcesoriów Opel mogą teraz dodatkowo zaoszczędzić. Wystarczy odwiedzić stronę opel.pl i wydrukować voucher promocyjny, który uprawnia do zniżki na oryginale akcesoria Opel, przy zakupach powyżej kwoty 400 zł brutto.

Niniejsza informacja jest aktualna na dzień publikacji. Oferta akcesoriów, ceny oraz promocje mogą ulec zmianie. Szczegółowe informacje są dostępne na stronie opel.pl oraz u autoryzowanych dystrybutorów marki Opel.
Autor: .
Źródło: Informacja prasowa
0
Komentarze do:

Funkcjonalne akcesoria podróżne Opla

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka: