Strona główna » Motocykle » Aktualności - motocykle » Frog na motocyklu? Szalony przejazd ulicami Trójmiasta!

Frog na motocyklu? Szalony przejazd ulicami Trójmiasta!

frog motocykl
Dodano: 27. 10. 2014
Tagi: Motocykle, Bezpieczeństwo

Polak potrafi, kombinować, omijać prawo, a już szczególnie je łamać. Najlepszym tego przykładem jet Robert N., szerszej publiczności lepiej znany jako Frog z białego BMW M3. 24-latek z zarzutami sprowadzenia bezpośredniego zagrożenia katastrofy w ruchu lądowym, ma się dobrze i dalej wrzuca filmiki do sieci. Co gorsza znajdują się jego naśladowcy.

frog motocykl
frog android
frog warszawa
W miniony weekend w internecie błyskawiczną karierę zrobił przejazd motocyklisty z Gdańska do Sopotu. Wieczorową porą, przy "zielonej fali" świateł i jechaniu zgodnie z przepisami odcinek ten pokonuje się w mniej wiecej 15 do 20 minut. Kierowca potrzebował na to nieco ponad 7 minut.

Suzuki GSX-R 1000 K5 pokazuje swoje naprawdę dzikie oblicze, na liczniku w pewnym momencie możemy obserwować nawet 250 km/h. Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku rozpoczeła już analizę materiału filmowego, jednak z pobieżnego przeglądu policjanci stwierdzają, że motocyklista złamał tyle przepisów, że powinien stracić już prawo jazdy. Kierującemu grożą konsekwencje z zakresu prawa karnego oraz administracyjne.
Autor: K. Szreder
1
Komentarze do:

Frog na motocyklu? Szalony przejazd ulicami Trójmiasta!

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka:

Frog na motocyklu? Szalony przejazd ulicami Trójmiasta!

AdaS // 27.10.2014 13.16

jak widać emeryt na filmiku pokazał że da się i zgodnie z przepisami i ekonomicznie jeździć po mieście. Jaki to skuter ?