Strona główna » Tagi - Serwis główny » Fotoradary
fotoradary Jeszcze więcej fotoradarów na Polskich drogach!
K. Szreder // 08. 04. 2015

Fotoradar czyli ucieleśnienie szatana w żółtym kubraczku oczekujące swoich ofiar przy skarju drogi. Nasze zdanie na temat fotoradarów nie jest tak w zasadzie jednoznaczne. Uważamy je za... więcej »

Mandaty z fotoradarów dla właścicieli aut – uważaj, komu pożyczasz samochód
. // 19. 03. 2015

Kierowcy, którzy zostali uwiecznieni na zdjęciu przez fotoradar, często nie chcą przyznawać się do przewinienia. Nic dziwnego, że ściąganie należności jest problematyczne. więcej »

fotoradar zaręczyny Oświadczyny na zdjęciu z fotoradaru
K. Szreder // 30. 01. 2015

I chciałbym i boje się i nie wiem - temat zaręczyn bardzo często spędza sen z powiek męskiej populacji. O ile decyzja zostaje podjęta dość szybko o tyle sposób w jaki złożyć tę ważną... więcej »

Wskazujesz kierowcę albo płacisz
ED // 26. 05. 2014

Inspekcja Transportu Drogowego, policja oraz straż miejska lub gmina mają pełne prawo karać właścicieli pojazdów złapanych przez fotoradar za niewskazanie kierowcy, który wówczas prowadził... więcej »

Kierowcy nie dają zarobić fotoradarom
E.D. // 07. 10. 2013

Wpływy z mandatów nie są tak duże jak przewidywano. Fotoradary przyniosą budżetowi w tym roku tylko 82 miliony złotych z prognozowanej kwoty 1,5 mld. Co jest przyczyną tak niskich wpływów,... więcej »

radary Na Polskich drogach bezpieczniej - przez fotoradary?
K. Szreder // 05. 07. 2013

Do chwalenia się wszyscy chętni. We wtorek po posiedzeniu rządu na konferencji prasowej minister transportu Sławomir Nowak odtrąbił sukces - wszystkie dane wskazują na to, że względem... więcej »

« Poprzednie
Brak galerii dla tagu: Fotoradary

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl