Strona główna » Tagi - Serwis główny » Fotoradary
Fotoradary znów w Warszawie - 20 lokalizacji
. // 18. 04. 2017

Po ponad rocznej przerwie fotoradary znów będą wykorzystywane do poprawy bezpieczeństwa na ulicach stolicy. Poniżej lokalizacje uruchamianych punktów rejestrujących. Na mocy zawartej w grudniu... więcej »

fotoradar Stołeczne fotoradary w blokach startowych
. // 12. 02. 2017

Fotoradary w Warszawie będą sukcesywnie uruchamiane. Wiemy, kiedy Główna Inspekcja Transportu Drogowego włączy do systemu pierwsze z nich. Warszawskie fotoradary, po podpisaniu porozumienia w... więcej »

Fotoradary sparaliżują pracę policji?
. // 02. 03. 2016

Czy policja jest w stanie przejąć od straży miejskich i gminnych obowiązki związane z obsługą fotoradarów? Są poważne wątpliwości.  Do ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji... więcej »

odcinkowy pomiar predkosci Fotoradary unplugged
. // 07. 01. 2016

Wbrew zapowiedziom większość urządzeń rejestrujących odcinkowy pomiar prędkości nie zaczęła działać z końcem ubiegłego roku. Powodem jest … brak prądu. więcej »

Od 1 stycznia 2016 strażnik z fotoradarem w krzakach się nie zaczai
. // 01. 09. 2015

Prezydent podpisał ustawę, na mocy której od początku przyszłego roku straże miejskie i gminne utracą prawo do posługiwania się fotoradarami. Uchwalona przez Sejm 24 lipca,... więcej »

Straże miejskie bez mobilnych fotoradarów. Posłowie będą płacić mandaty Straże miejskie bez mobilnych fotoradarów. Posłowie będą płacić mandaty
. // 03. 07. 2015

- Jeszcze w tej kadencji posłowie, którzy w tej chwili są chronieni immunitetem, będą odpowiadać i płacić za swoje wykroczenia drogowe - poinformowała Ewa Kopacz podczas konferencji prasowej... więcej »

Następne »
Brak galerii dla tagu: Fotoradary

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl