Strona główna » Samochody » Aktualności - samochody » Ford Mustang Black Shadow oraz Blue Edition - dwie edycje specjalne

Ford Mustang Black Shadow oraz Blue Edition - dwie edycje specjalne

Ford Mustang Black Shadow Edition
Ford zaprezentował dwie nowe edycje specjalne Mustanga, które trafią do oferty na rynku europejskim. Auta wyróżnia ekstrawagancka stylistyka.

Ford Mustang Black Shadow Edition – jak sama nazwa wskazuje – otrzymał czarne detale nadwozia, w tym czarne obręcze 19-calowe i czarnego kucyka na wlocie powietrza.

Ford Mustang Black Shadow Edition
Ford Mustang Black Shadow Edition
Ford Mustang Blue Edition
Z kolei wersja Mustang Blue Edition oferuje kolor nadwozia Grabber Blue ze sportowymi białymi pasami, nawiązując tym do ducha klasycznych modeli sprzed lat, które wyróżniały się często jaskrawym, niebieskim kolorem.
Jako źródło napędu przewidziano silnik 5.0 V8 o mocy 421 koni. Na liście wyposażenia pojawi się system multimedialny SYNC 3, podgrzewane i klimatyzowane przednie fotele, system audio klasy premium, a także wysokiej jakości skórzane tapicerki w kolorze czarnym.

Od wprowadzenia Mustanga do europejskiej sieci sprzedaży, co miało miejsce latem 2015 roku, sprzedano i zamówiono łącznie już 23 000 samochodów.
Autor: .
Źródło: Informacja prasowa
0
Komentarze do:

Ford Mustang Black Shadow oraz Blue Edition - dwie edycje specjalne

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka: