Strona główna » Tagi - Serwis główny » Ford
Hybrydy w Polsce: ile kosztuje oszczędzanie?
. // 11. 08. 2016

Samochody z napędem hybrydowym od lat zdobywają coraz większą popularność. Ostatnie wyniki sprzedaży pokazały, że stały się one poważną konkurencją dla modeli wyposażonych w tradycyjne... więcej »

Ford Focus Black Edition Red Edition Co kolory aut mówią o ich kierowcach?
. // 10. 01. 2016

Jeśli znajdziesz się w sytuacji, w której musisz wywołać duże wrażenie - na przykład na randce lub rozmowie o pracę - pomyśl o tym, czy kolor samochodu, którym przyjechałeś przekazuje... więcej »

Focus Sync 11 Przykazanie - nie uciekaj!
K. Szreder // 10. 12. 2015

Opel OnStar, System Ford Sync - to teoretycznie bardzo przydatne narzędzie, które na przykład w razie wypadku samo wezwie pomoc, praktycznie jeśli masz coś na sumieniu długo w ukryciu nie... więcej »

Ford Mustang wózek golfowy Ford Mustang jako wózek golfowy
K. Szreder // 21. 05. 2015

Golf - teoretycznie sport dla wszystkich, praktycznie wybierają go osoby o ponadprzeciętnym stanie konta. Słynna jest również etykieta obowiązująca na polu golfowym - elegancja, klasa,... więcej »

rzeźby Hubcap Creatures Niezwykłe rzeźby wykonane z części samochodowych
E. Domańska // 29. 12. 2014

Prezentowałyśmy swego czasu biżuterię z Forda Focusa i Lexusa CT 200h, do czego jeszcze można wykorzystać zużyte części samochodów? Brytyjski artysta - Ptolemy Elrington - wykorzystując... więcej »

Mustang Unleashed Mustang Unleashed - kolekcja limitowanych t-shirtów!
K. Szreder // 02. 09. 2014

Czym bez niego byłby świat... Zakochane jesteśmy w Fordzie Mustangu na zabój a on jest z nami już od 1964 roku! W ramach obchodów 50 urodzin auta, powstała linia Mustang Unlashed,... więcej »

Następne »
Brak galerii dla tagu: Ford

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl