Strona główna » Tagi - Kobieta » Fitness
salsation Popularność zyskuje salsation. To trening fitness przeplatany tańcem i zmysłowymi ruchami
. // 08. 07. 2016

Salsation to trening taneczny, połączenie programu dance i fitness. Motywem przewodnim ćwiczeń jest radość, jaką niesie taniec i ruch, oraz nacisk na muzyczną interpretację poszczególnych... więcej »

Zosia Ślotała Zosia Ślotała: Ewa Chodakowska i Ania Lewandowska spuściły mi niezłe manto. Dzięki nim wracam do formy
. // 18. 06. 2016

Stylistka błyskawicznie wraca do formy sprzed porodu. Zawdzięcza to zdrowej diecie, zabiegom kosmetycznym i regularnym treningom. Zdecydowała się już nawet na udział w obozach organizowanych... więcej »

Ewa Chodakowska Ewa Chodakowska: Mam plany ekspansji zagranicznej. Nie zamierzam jednak na stałe wyjeżdżać z Polski
. // 17. 06. 2016

Trenerka zamierza rozwijać karierę zagraniczną. Już w lipcu poprowadzi kolejne treningi w Londynie. Nie planuje jednak na stałe wyjeżdżać z Polski. Twierdzi, że dla swoich polskich... więcej »

trening holistyczny Co to jest trening holistyczny?
. // 14. 06. 2016

Siłownie i kluby fitness kojarzą się głównie z ćwiczeniami ze sztangami i ciężarkami lub aerobikiem. Tak naprawdę istnieje bardzo duża grupa specjalnych programów treningowych... więcej »

biustonosz sportowy Dalia FIT Ruszaj się z głową – chroń biust z Dalią FIT
. // 13. 06. 2014

Każda posiadaczka większego biustu, która zapragnęła intensywnie uprawiać sport, ma za sobą zapewne długie poszukiwanie idealnego biustonosza sportowego. Oferowane w sklepach biustonosze... więcej »

Rozrywka, ekscytacja, edukacja, czyli pomysły na aktywny urlop
ED // 28. 04. 2014

Planujesz już wakacyjny wyjazd? Jeśli nie masz jeszcze zarezerwowanych biletów do kurortu nad ciepłym morzem – pomyśl, czy nie lepiej zamienić plaży na zabytki, a lenistwa – na rozrywkę. więcej »

Następne »
Brak galerii dla tagu: Fitness