Strona główna » Samochody » Aktualności - samochody » Ferrari FF - czteroosobowa bestia!

Ferrari FF - czteroosobowa bestia!

Ferari FF
Dodano: 21. 01. 2011
Tagi: Odjechane, Ferrari, Lusksusowy samochód, Ferrari FF

Oczarowuje linią i hipnotyzuje dźwiękiem. Narodził się następca Ferrari 612 Scaglietti – Ferrari FF! Oficjalna prezentacja będzie mieć miejsce dopiero w marcu, na salonie w Genewie. Jednak już teraz wiemy, jak będzie prezentował się pierwszy model Ferrari z napędem na cztery koła.

Bentley, Aston Martin czy Porsche mają w Ferrari For Four sporego konkurenta. Karoseria narodziła się we włoskim studiu stylistycznym Pininfarina, dostępna będzie w sześciu wyjątkowych kolorach. Serce FF to dwunastocylindrowy silnik o pojemności 6,2 litra i mocy 660 KM przy wadze 1790kg, setkę zalicza w zaledwie 3,7 sek. kosmiczny wynik!

Ferari FF
Ferrari FF
Ferrari FF
Mimo sportowego zacięcia emisja Co2 jest znacznie obniżona z 470 do 360g/km. Miłośnicy ekologi powinni być zadowoleni. Cztero osobowa rodzina spokojnie spakuje się na wakacje do 450 litrowego bagażnika, który po złożeniu osiąga 800litrów. Cena oficjalna nie jest jeszcze znana, ale eksperci szacują, że auto będzie kosztować ponad 250tyś. euro.
Autor: K. Szreder
0
Komentarze do:

Ferrari FF - czteroosobowa bestia!

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka:

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl