Strona główna » Sporty motorowe » Aktualności - sporty motorowe » Elena Myers planuje powtórzyć sukces na "Infineon Raceway"

Elena Myers planuje powtórzyć sukces na "Infineon Raceway"

Elena Myers
Dodano: 07. 05. 2011
Tagi: Myers, AMA Supersport, AMA, Wyścigi, Elena Myers, Infineon Raceway

W ubiegłym roku młodziutka zawodniczka Elena Myers została pierwszą kobietą, która wygrała wyścig podczas AMA Road Racing na Infineon Raceway.

Myers jest pierwszą kobietą, w 77-letniej historii wyścigów AMA Pro Racing, która zakończyła go na pierwszym miejscu.

Obecnie Elena przygotowuje się do powtórzenia sukcesu podczas zawodów West Coast Moto Jam, które odbędą się w Sonoma Valley w dniach 11-15 maja br.

To jakby mój powrót do domu, kiedy udało mi się odnieść historyczny sukces w zeszłym roku
. – powiedziała Myers, która jeździ motocyklem SuzukiScoopFans GSX-R600  dla Team M4. - Ubiegłoroczne doświadczenie było naprawdę niezwykłe – to było coś wspaniałego. Tworzenie historii to jest coś, co nie zdarza się codziennie, oczywiście.

Elena Myers
Elena Myers
Elena Myers
Elena Myers
Elena Myers
Elena Myers
Elena jest w trakcie rehabilitacji po kontuzji nadgarstka, której  doznała podczas wypadku dwa tygodnie temu w Stockton Motorplex. Myers jest obecnie postrzegana jako jedna z głównych uczestników, którzy mogą stanąć na podium.
Bardzo cieszę się, że tyle osób we mnie wierzy, ale mam świadomość, że to nie będzie łatwa walka. - Stwierdziła druga obecnie zawodniczka w klasyfikacji AMA Pro SuperSport West. - Moim celem jest jest kilka wygranych i uczestnictwo w mistrzostwach.
Autor: E. Domańska
Źródło: autoevolution
0
Komentarze do:

Elena Myers planuje powtórzyć sukces na "Infineon Raceway"

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka:

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl