Strona główna » Tagi - Serwis główny » Ekologia
Kilka sposobów na niższe spalanie
. // 19. 07. 2014

Oto kilka prostych wskazówek specjalistów, którzy podpowiadają, jakie zasady ekojazdy warto stosować w codziennej eksploatacji samochodu, aby zużycie paliwa było niższe niż dotychczas. więcej »

Katarzyna Glinka i ZOE GREEN DESIGN Katarzyna Glinka i ZOE GREEN DESIGN
. // 15. 06. 2014

ZOE GREEN DESIGN to cykl spotkań prezentujących kilka najciekawszych warszawskich realizacji z zakresu architektury krajobrazu, które w wyjątkowy sposób wpisują się w krajobraz miasta. więcej »

Wszystko, co o rowerze elektrycznym wiedzieć trzeba
. // 09. 06. 2014

 Rower elektryczny to doskonała alternatywa dla samochodu, szczególnie, gdy trzeba codziennie stać w korkach. Taki rower zapewnia odpowiednią dzienną dawkę ruchu, mobilność,... więcej »

Dbajmy o zdrowie, a nie tylko o wygodę - jak mądrze korzystać z samochodu
. // 02. 06. 2014

Rozwój motoryzacji miał sprawić, że życie człowieka stanie się lepsze. Skrócony czas podróży, wygoda, możliwość dojechania w każde miejsce to tylko niektóre z pozytywów. więcej »

Samochody przyszłości bez kierowcy?
. // 23. 04. 2014

Według Gartnera, do 2018 jeden na pięć samochodów poruszających się po drodze będzie samoświadomy i będzie w stanie przekazywać informacje na temat stanu technicznego, lokalizacji,... więcej »

Elektryczny rower od marki Kia
ED // 05. 03. 2014

Kolejny krok naprzód w kierunku przyjaznej dla środowiska ‘przyszłej mobilności’ należy do Kia Motors wraz z genewskim pokazem prasowym dwóch prototypowych wersji najnowszego „pojazdu... więcej »

Następne »« Poprzednie
Brak galerii dla tagu: Ekologia

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl