Strona główna » Tagi - Serwis główny » Ekologia
Warszawa rozbudowuje sieć stacji dla samochodów elektrycznych
. // 24. 05. 2016

Warszawa ma największy odsetek elektrycznych samochodów w kraju pomimo ograniczonej infrastruktury i przywilejów dla właścicieli tych pojazdów. Jak wynika z wyliczeń Inchcape Motor Polska,... więcej »

W miastach powstaną ekostrefy – nie każdym samochodem wjedziesz do centrum
. // 08. 05. 2015

Za zanieczyszczenie powietrza w takich miastach, jak: Warszawa, Kraków, Gdynia, Wrocław czy Katowice, w 30% odpowiada ruch samochodowy. Receptą na smog ma być wprowadzenie ekostref i uregulowanie... więcej »

greentom Greentom - najbardziej "zielony" wózek świata z nagrodą Red Dot!
K. Szreder // 28. 02. 2015

Ekologiczna matka to nie matka, która przywiązuje się do drzewa aby uświadomić reszcie społeczeństwa, że tylko tetrowe pieluchy są właściwe. Ekologiczna mama to przede wszystkim świadoma... więcej »

22 września - Dzień bez Samochodu, parkuj za darmo na parkingach P+R!
. // 16. 09. 2014

Darmowy przejazd środkami komunikacji miejskiej, to nie jedyny przywilej jaki warszawscy pasażerowie otrzymają 22 września. W „Europejskim Dniu bez Samochodu” będzie można również... więcej »

Kit Bike składany rower Lucid Design Kit Bike - koncepcyjny składany rower od Lucid Design
E. Domańska // 02. 09. 2014

Indyjska firma Lucid Design zaprojektowała pełnowymiarowy składany rower w stylu retro nazwany Kit Bike. Ten koncepcyjny rower składa się z 21 części, których złożenie lub rozłożenie... więcej »

Ekozasady na drodze
. // 31. 07. 2014

Stale rosnące ceny paliw oraz niepokojący wskaźnik emisji dwutlenku węgla do atmosfery sprawiły, że ekologiczny styl jazdy staje się coraz bardziej popularny. Nic dziwnego,... więcej »

Następne »
Brak galerii dla tagu: Ekologia

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl