Strona główna » Serwis główny » Mama za kierownicą » Efekt motyla w produktach Cybex!

Efekt motyla w produktach Cybex!

Cybex Butterfly
Dodano: 11. 07. 2016
Tagi: Wózek dziecięcy, Cybex, Cybex Priam

Matki, ale ojcowie w zasadzie też, prowadzą teraz aktywny tryb życia. Nierzadko, okres urlopu macierzyńskiego/tacierzyńskiego ograniczają do minimum. Pracują, podróżują, są mobilni. Są też klientami bardzo wymagającymi. Ok, wózek dziecięcy musi być funkcjonalny i wygodny dla dziecka, ale hej ja też chce uszczknąć coś dla siebie i chociaż nacieszyć oko. Design jest ważny. 

Cybex Butterfly
Cybex Butterfly
Cybex Butterfly
Producenci wózków wiedzą o tym doskonale. I zarówno te z niższej półki cenowej, jak i premium, cieszą oko rodzica. Miłośniczki marki Cybex jeszcze nie zapomniały o kolaboracji z Jeremy Scottem, a tu już nowa propozycja tym razem bazująca na motylach. 
Moc kolorów, pstrokacizna, wózek widoczny z daleka? Nic z tych rzeczy. Sam producent opisuje go chyba najlepiej. Ciemne odcienie lasu przeplatają się z kalejdoskopową florą i fauną, styl Ralpha Laurena napotyka mądrość Hemingwaya. W nowej kolekcji PRIAM Fashion Collection, przeciwieństwa przyciągają się i łączą tworząc najlepszą całość. Jaskrawe motyle czują się jak w domu na kamuflażowym pejzażu i mocno kontrastują z dominującym wzorem wózka: wizualny highlight zamiast zakamuflowanego obiektu, w miejskiej dżungli!

Cybex Butterfly
Cybex Butterfly
Cybex Butterfly
"Motyla" kolekcja dostępna jest w wersji 3w1, która kompatybilna jest z siedziskiem LUX, gondolą i fotelikiem Cloud Q. Zakupy ułatwi pojemny kosz, a wiztę w kawiarni...siedzisko dostosowane do wysokości stołu. Nasze babcie i mamy czytają i nie wierzą. Ponad to Priam Butterfly jest dostępny na czarnej lub chromowanej ramie, a dodatkowo rodzice mogą wybrać koła dostosowane do zróżnicowanego podłoża lekkie koła na równe nawierzchnie, terenowe na wyboisty bruk jako rozwiązanie hybrydowe oraz trekkingowe do miasta i na wieś. 

Cybex Butterfly
Cybex Butterfly
Cybex Butterfly
Cena? Cóż... z pewnością kupicie za to mały samochodzik.

Cybex Butterfly
Cybex Butterfly
Cybex Butterfly
Autor: K. Szreder
0
Komentarze do:

Efekt motyla w produktach Cybex!

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka: