Strona główna » Sporty motorowe » Aktualności - sporty motorowe » Dwie Kanadyjki w Rajd Mongolia Charity Rally

Dwie Kanadyjki w Rajd Mongolia Charity Rally

 Przed Subaru XV nie lada wyzwanie. Ten crossover japońskiej marki ma pokonać łącznie dystans około 35 000 kilometrów po drogach i bezdrożach z Wielkiej Brytanii aż do Mongolii.

Rajd Mongolia Charity Rally wyruszył z Londynu kilka dni temu. Wśród zespołów biorących udział w tym charytatywnym przedsięwzięciu jest dwuosobowa ekipa Offtrax. To właśnie ona przemierzy całą trasę z Wielkiej Brytanii do stolicy Mongolii, Ułan Bator za kierownicą egzemplarza Subaru XV. Do przejechania tam i z powrotem jest łącznie ponad 35 000 kilometrów.


Dwie Kanadyjki, które jadą Subaru XV, podkreślają, że ich samochód dostarczony przez Subaru Europe został tylko lekko zmodyfikowany w porównaniu z wersją standardową, aby poradził sobie na tych odcinkach trasy, kiedy zabraknie asfaltu. Łącznie zespoły biorące udział w tym przedsięwzięciu odwiedzą 32 kraje w siedmiu różnych strefach czasowych.
Celem Mongolia Charity Rally jest zebranie funduszy, które pozwolą na zakup pojazdów i sprzętu medycznego dla mieszkańców najbiedniejszych regionów Mongolii.
Autor: E. Domańska
0
Komentarze do:

Dwie Kanadyjki w Rajd Mongolia Charity Rally

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka: