Strona główna » Motocykle » Aktualności - motocykle » Ducati - Triumph Speed Day 2014 już 22 maja

Ducati - Triumph Speed Day 2014 już 22 maja

Dodano: 12. 05. 2014
Tagi: Triumph, Ducati, Impreza, Kobieta na motocyklu

Dwie imprezy Ducati - Triumph Speed Day w 2014 były życzeniem wszystkich uczestników zeszłorocznej edycji. Pierwszy raz w tym sezonie na Torze Poznań spotkamy się już 22 maja.

Współdzielona przez dwie niesamowite marki motocyklowe wyłączność na tor, instruktorów i wykłady to wspaniały klimat i możliwość podkreślenia wyjątkowych cech motocykli Ducati i Triumph.


Dla uczestników przygotowaliśmy dziesiątki dodatkowych atrakcji, a między innymi pokaz stuntu, możliwość spotkania się z utytułowanymi zawodnikami, butiki Ducati, Inter Motors, centrum testowe kasków z oferty Inter Motors, catering i wiele innych. Najważniejsza będzie jednak piknikowa atmosfera i możliwość wspólnego jeżdżenia w doborowym towarzystwie. Każdy kto nie miał okazji przekonać się o tym osobiście, może prześledzić profil imprezy na Facebook'u. Znajdziecie tam zdjęcia, filmy i relacje prasy z ostatniej imprezy: https://www.facebook.com/DucatiTriumphSpeedDay.

Podobnie jak rok temu, dzięki importerowi marek Ducati i Triumph - firmie Inter Cars, wstęp na obie imprezy będzie kosztował 300zł! Pierwsza z imprez DTSD odbędzie się już 22 maja 2014 Zgłoszenia przez stronę www.speed-day.pl.

Wszystkie pytania dotyczące szczegółów kierujcie na adres: tomasz.sondij(at)intercars.eu. Serdecznie zapraszamy!

Ilość miejsc - tradycyjnie, jest ograniczona do około 100 maszyn, więc kolejność zgłoszeń będzie miała istotne znaczenie! Do zobaczenia na torze!

Autor: ED
Źródło: Informacja prasowa
0
Komentarze do:

Ducati - Triumph Speed Day 2014 już 22 maja

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka:

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl