Strona główna » Motocykle » Aktualności - motocykle » Ducati Multi Tour - druga edycja już w sierpniu

Ducati Multi Tour - druga edycja już w sierpniu

Ducati Multi Tour

Druga edycja Multi Tour - imprezy dla posiadaczy motocykli Ducati, odbędzie się już w ostatni weekend sierpnia. Tym razem, poza Multistradami, zapraszamy również właścicieli innych modeli Ducati. Nie przegap takiego wydarzenia. Zarejestruj się już dzisiaj!

Multi Tour 2016 odbędzie się w dniach 26-28 sierpnia i będzie kontynuacją dotychczasowego formatu imprezy. Zaczniemy od szkolenia prowadzonego przez instruktorów Ducati Speed Day na torze w Poznaniu i trzech sesji jazdy wyścigowej.

W bezpiecznych i kontrolowanych warunkach będzie sobie można pozwolić na dużo więcej niż na drodze i poznać sportowe możliwości Multistrady. Po tak udanej rozgrzewce i dobrym obiedzie, cała grupa skieruje się w stronę turystyki motocyklowej urozmaiconej przeróżnymi warunkami drogowymi. Po pełnym wrażeń dniu będzie chwila czasu na relaks w ośrodku Osada Śnieżka mieszczącym się u stóp Karkonoszy w okolicach Karpacza.

Drugiego dnia uczestnicy będą mogli poznać uroki malowniczych okolic Jeleniej Góry. W wyjątkowej atmosferze podgrzewanej desmodromicznymi silnikami, będzie można nacieszyć się jazdą po szosie i w lekkim terenie. Przed ruszeniem w drogę, uczestników czeka pięciogodzinne szkolenie z jazdy off-roadowej na poligonie "Jelenia Góra". Następnie grupa wyjedzie na trzygodzinną rekreacyjną wycieczkę na trasach asfaltowo-szutrowych. Wymagane jest ogumienie min. 90/10 (typu Pirelli Scorpion Trail, czyli seryjne ogumienie stosowane w Ducati Multistrada).

W odróżnieniu od ubiegłorocznej edycji Multi Tour, w tym sezonie będzie można dołączyć do imprezy na innych modelach Ducati - dla nich (a także "Multistradowców" ceniących głównie jazdę po asfalcie) przygotowaliśmy uroczą trasę po winklach Kotliny Jeleniogórskiej. Ośmiogodzinna wycieczka z przerwą na obiad (na którym spotkają się obie grupy) poprowadzona zostanie najpiękniejszymi, krętymi trasami Karkonoszy.

Jeździsz Multistradą? Musisz koniecznie wziąć udział w Multi Tour, aby w pełni poznać moc emocji swojego motocykla. Poza znajomymi na innych modelach Ducati, możesz również zabrać ze sobą rodzinę, która pozostanie w Osadzie Śnieżka, aby korzystać z usług tego niezwykłego Family SPA (niewliczone w koszt uczestnika Multi Tour 2016).

HARMONOGRAM MULTI TOUR 2016

PIĄTEK, 26 SIERPNIA

8:00 - 14:00
Szkolenie i jazda sportowa na Torze Poznań pod okiem dedykowanych instruktorów Speed Day (w tym szkolenie teoretyczne z zasad jazdy na torze i uzyskanie Moto Karty)

14:00 - 18:00
Obiad, a następnie przejazd z Toru Poznań do miejscowości Łomnica (w pobliżu poligonu "Jelenia Góra") - trasa ok. 230 km

18:00 - 19:00
Zakwaterowanie w Osadzie Śnieżka (http://osada-sniezka.pl/)

19:00 - 24:00
Kolacja, a następnie prezentacja planu tras przygotowanych na sobotę. Prezentacja nowej Multistrady 1200 Enduro oraz wieczór integracyjny

SOBOTA, 27 SIERPNIA

7:30 - 9:00
Śniadanie w hotelu

9:30 - 14:30
Grupa Enduro - wyjazd na poligon i szkolenie; Grupa Szosa - wyjazd na trasę wycieczki po okolicach

14:30 - 15:30
Wspólny obiad dla wszystkich uczestników

15:30 - 18:30
Grupa Enduro - wyjazd na rekreacyjną wycieczkę szutrowo-szosową; Grupa Szosa - ciąg dalszy wycieczki po okolicach

18:30
Powrót do Osady Śnieżka

19:30 - 23:00
Kolacja i czas wolny na wymianę wrażeń oraz doświadczeń z innymi uczestnikami oraz trenerami Multi Tour

NIEDZIELA, 28 SIERPNIA

7:30 - 10:30
Śniadanie

do 11:00
Wymeldowanie z hotelu

11:00 - 13:00
Jazdy testowe na nowym modelu Multistrada 1200 Enduro

REJESTRACJA i więcej informacji na http://ducatipolska.pl/wiadomosci/116/ducati-multi-tour-2016

ZAKWATEROWANIE

Osada Śnieżka - najlepsze Family SPA w Polsce 2016, baseny kryte i zewnętrzny park wodny, gabinety odnowy biologicznej, restauracje, sala zabaw dla dzieci, Fit Center, animacje dla dzieci i wiele innych. Standardowo uczestnicy Multi Tour 2016 zakwaterowani będą w apartamentach dwuosobowych.

INFORMACJE DODATKOWE

Koszt pakietu jednego uczestnika Multi Tour 2016 (bez osób towarzyszących) wynosi 1200 zł. (Pakiet obejmuje: szkolenie na Torze Poznań w tym boks w paddocku, catering na torze, instruktora, koszt zakwaterowania w Osadzie Śnieżka od 26 do 28 sierpnia wraz ze śniadaniami i kolacjami, szkolenie OFF-ROAD, obiad w przerwie szkolenia i wykwalifikowanych przewodników na terenie poligonu i na trasie wycieczki grupy SZOSA). Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązuje kolejność zgłoszeń potwierdzonych przelewem. Zarejestruj się już dzisiaj, nie przegap takiego wydarzenia!

Ducati Multi Tour
Ducati Multi Tour
Ducati Multi Tour
Ducati Multi Tour
Ducati Multi Tour
Ducati Multi Tour

Ducati Multi Tour
Ducati Multi Tour
Ducati Multi Tour

Autor: .
Źródło: Informacja prasowa
0
Komentarze do:

Ducati Multi Tour - druga edycja już w sierpniu

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka: