Strona główna » Tagi - Sporty motorowe » Drifting
Motopark Wałbrzych Drifterzy zacierają ręce! W Wałbrzychu powstanie Motopark
K. Szreder // 25. 02. 2015

Drążyli, drążyli i prawdopodobnie wydrążyli to co trzeba. Projekt o wdzięcznej nazwie  „Ośrodek doskonalenia technik bezpiecznej jazdy oraz sportów motorowych Motopark Wałbrzych”... więcej »

Winter Drifting Cup Winter Drifting Cup 2013
A.Pylak // 09. 02. 2013

Po raz pierwszy w naszym kraju odbędzie się Zimowy Puchar Driftingu w Podgórzynie koło Jeleniej Góry. Zawody będą rozgrywane na specjalnie przygotowanym lodowym torze. więcej »

Driftingowe Mistrzostwa Polski Zaplanuj urlop i ruszaj na zawody driftingowe!
A.Pylak // 28. 01. 2013

Polska Federacja Driftingu kilka dni temu zaprezentowała kalendarz na rok 2013, w którym możemy zobaczyć gdzie i kiedy odbędą się poszczególne rundy. Podobnie jak w ubiegłych latach nie... więcej »

King of Europe King of Europe startuje z kategorią dla kobiet
K. Szreder // 24. 01. 2013

King of Europe to jadna z najbardziej prestiżowych imprez driftingowych na naszym kontynencie. W kalendarzu rozgrywek na rok 2013 zabrakło Polski, ubiegłoroczna impreza startowała w Poznaniu,... więcej »

Nikolett Szántó Nikolett Szántó - kobiety do driftu!
K.S // 17. 01. 2013

Jazda Bardziej Bokiem okiem Agaty wywołała Wasz ogromny odzew i pokazała, że mamy w Polsce sporo miłośniczek tego sportu. Jeśli nie mamy możliwości spróbowania swoich sił to czy musimy... więcej »

Jazda Bardziej Bokiem Okiem Agaty: Jazda Bardziej Bokiem
A.Pylak // 12. 01. 2013

Tuż przed świętami ukazał się filmik ,,Our drift day”, który pokazuje jak bawią się nocą łódzcy drifterzy. Produkcja zrobiła furorę nie tylko w gronie miłośników jazdy bokiem,... więcej »

Następne »
Brak galerii dla tagu: Drifting

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl