Strona główna » Aktualności » Dobra zmiana w Porsche?

Dobra zmiana w Porsche?

angelique kerber porsche
Dodano: 15. 03. 2016
Tagi: Porsche, Angelique Kerber, Andżelika Kerber, Tenis

Marzec dla Mari Szarapowej nie jest zbyt łaskawy, ale w zasadzie na własne życzenie. Na specjalnej konferencji prasowej 28-letnia tenisistka przyznała, że nie przeszła pozytywnie kontroli antydopingowej, badania wykazały stosowanie przez nią nielegalnego leku jakim jest Meldonium. Szarapowa przyjmowała go od dziesięciu lat, 1 stycznia 2016 roku lek pojawił się na liście zakazanej przez ITF. Rosjanka przyznaje, że o tym fakcie nie wiedziała, ciężko uwierzyć, że taki koncern jak Szarapowa zatrudnia tak słabych ludzi, którzy nie dbają o interesy swojego pracodawcy.

angelique kerber porsche
angelique kerber porsche
angelique kerber porsche
Posypały się gromy ze świata sportowego, ale posypały się również kontrakty. Tenisistka była twarzą firmy Nike, Tag Hauer oraz Porsche - wszystkie marki w błyskawicznym tempie zerwały współpracę.  Marketingowa przyroda nie znosi próżni - mówi się, że rosjankę może zastąpić niemka z polskim rodowodem - Andżelika Kerber. 

Porsche jest sponsorem niemieckiej drużyny tenisowej i Andżelika jest już niemieckim ambasadorem marki. Ostatnio pozowała do sesji zdjęciowej z Porsche 718 Boxster, który będzie nagrodą główną w turnieju, który odbędzie się w dniach 16-24 kwietnia. Czyżby szykowała się globalna współpraca? Trzymamy kciuki za dobrą zmianę! 
angelique kerber porsche
angelique kerber porsche
angelique kerber porsche
Autor: K. Szreder
0
Komentarze do:

Dobra zmiana w Porsche?

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka:

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl