Strona główna » Serwis główny » Mama za kierownicą » Decathlon wycofuje ze sprzedaży rowerowe foteliki dla dzieci!

Decathlon wycofuje ze sprzedaży rowerowe foteliki dla dzieci!

fotelikdecathlon
Dodano: 22. 10. 2015
Tagi: Rower, Decathlon

Przedsiębiorca Decathlon Sp. z o.o. powiadomił Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, że foteliki rowerowe B’twin BABY SEAT STEPPY, ref. art.: 8165041, wyprodukowane w Portugalii, sprzedawane od 14.04. do 21.08.2015 r., mogą nie być bezpieczne dla użytkowników. 

fotelikdecathlon
Poinformowano, że w ww. wyrobach istnieje ryzyko samoistnego odpięcia się sprzączki zabezpieczającej dziecko i jego wypadnięcia z fotelika. Na rynku polskim kampanią objętych jest łącznie 1 192 sztuk fotelików.
Decathlon Sp. z o.o. wycofał foteliki ze wszystkich sklepów. Klientów, którzy zakupili przedmiotowe produkty wezwano za pośrednictwem poczty elektronicznej do ich zwrotu. W sklepach Decathlon zostały wywieszone ogłoszenia o prowadzonej kampanii.Informacji związanych z kampanią serwisową udziela Decathlon Sp. z o.o. (adres: ul. Geodezyjna 76, 03-290 Warszawa; tel. 800 808 007).
Autor: K. Szreder
0
Komentarze do:

Decathlon wycofuje ze sprzedaży rowerowe foteliki dla dzieci!

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka:

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl