Strona główna » Motocykle » Aktualności - motocykle » Daj krew pomóż dzieciakom!

Daj krew pomóż dzieciakom!

Motoserce
Dodano: 30. 05. 2016
Tagi: Motocykle, Motocykliści, Motoserce, Pomoc

Krew - to jedna z najpiękniejszych i najcenniejszych rzeczy jakie możesz oddać drugiemu człowiekowi, nie trudząc się szczególnie. Stowarzyszenie Motocyklistów Gdańskich Wild Dogs zaprasza wszystkich chętnych na finał imprezy pod hasłem MOTOSERCE, które odbędzie się 4 czerwca w godzinach 10:00-15:00 na Targu Węglowym w Gdańsku

Motoserce
Motoserce
Motoserce

Celem głównym akcji jest zbiórka krwi dla dzieci w ramach ogólnopolskiej akcji MOTOSERCE do której w 2016 roku przystąpiło ponad 70 miast! Wild Dogs już nie raz udowodnili, że serca mają bardzo pojemne i jest w nich miejsce zarówno dla dzieci jak i zwierząt. Akcja ma zwracać uwagę na problem pustych banków krwiodastwa, szczególnie letnią porą braki są mocniej odczuwalne.  

Motocykliści zwracają uwagę na to, że oddając krew regularnie w razie potrzeby mamy moralne prawo jej oczekiwać. Organizatorem ogólnopolskiej akcji MOTOSERCE jest Kongres Polskich Klubów Motocyklowych. Dzięki zaangażowaniu ponad 80 Klubów Motocyklowych z całej Polski podczas wszystkich edycji MOTOSERCA w latach 2009 - 2015 udało się zebrać 22.003 litrów krwi!

Jednocześnie z akcją zbiórki krwi odbędzie się festyn rodzinny Bezpieczna Trasa 2016 organizowany wspólnie z PKS Gdańsk-Oliwa SA, która będzie świętować swój Złoty Jubileusz - 50 lat działalności! Atrakcji  nie zabraknie! Pokazy pierwszej pomocy i bezpiecznego zachowania się na drodze, konkursy edukacyjne z nagrodami, interaktywne symulatory, elektryczne samochodziki, a to dopiero początek! Specjalnie dla uczestników, scenę "zaatakują" zespoły z rockowym pazurem, a o podniebienia zadba Gość specjalny z programu "Master Chef"!


Autor: K. Szreder
0
Komentarze do:

Daj krew pomóż dzieciakom!

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka:

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl