Strona główna » Serwis główny » Mama za kierownicą » Cybex Priam - zamiast kółek narty

Cybex Priam - zamiast kółek narty

CYBEX PRIAM
Dodano: 06. 05. 2015
Tagi: Wózek dziecięcy, Cybex, Cybex Priam

Nie dla wszystkich rodziców wózek musi być czołgiem, który sprawdzi się w każdej sytuacji.  Istnieje taka grupa, która bardzo duża uwagę przykłada do designu i wyróżniającego wzornictwa. Miłośnicy architektury wnętrz z pewnością doskonale znają Charles and Ray Eames. Ci Amerykańscy designerzy stworzyli nowoczesne wzornictwo stanowiące połączenie funkcjonalności i stylu. Wózek PRIAM z lini CYBEX PLATINIUM to hołd dla ich twórczości. Czy udany?

CYBEX PRIAM
CYBEX PRIAM
CYBEX PRIAM
Jeden stelaż przyjmuje trzy funkcje; wózka z gondolą, luksusowej spacerówki oraz systemu podróżnego. Aluminiowa rama składa się jedną ręką, do kompaktowych rozmiarów paczki, rączka jest regulowana a bezpieczeństwo zapewnia hamulec nożny. 
Gondola może poszczycić się dość przyzwoitą długością 92 cm, szerokość to 45 cm. Dla wygody wyposażona jest w specjalny pałąk ułatwiający transport. Budka wykonana jest z materiału z ochroną przed słońcem UVP50+.

Priam z siedziskiem LUX również doskonale chroni przed promieniowaniem UV. Oparcie może być rozłożone do pozycji leżącej( już od urodzenia) do tego miękkie nakładki na pasy, montowanie przodem lub tyłem i funkcja krzesełka do karmienia. Zimą przednie kółka można zdemontować a w ich miejsce umieścić specjalne narty. Cybex Priam to wydatek przynajmniej 4 500 zł. 
CYBEX PRIAM
CYBEX PRIAM
CYBEX PRIAM

CYBEX PRIAM
CYBEX PRIAM
CYBEX PRIAM

Autor: K. Szreder
1
Komentarze do:

Cybex Priam - zamiast kółek narty

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka:

Cybex Priam - zamiast kółek narty

Kasia // 05.01.2016 00.16

No i to jest bajer, ciekawe, czy na plaży też taka narta dałaby radę :-) Musze się uśmiechnąć do Teutonii, żeby o czymś takim pomyślała, bo chętnie dokupiłabym taką końcówkę do mojego wózka :-)