Strona główna » Samochody » Aktualności - samochody » Co łączy aplikację PRISMA i Alfę Romeo 4C?

Co łączy aplikację PRISMA i Alfę Romeo 4C?

Alfa Romeo 4C wystawa
Dodano: 21. 07. 2016
Tagi: Alfa Romeo, Alfa Romeo 4C

Jeszcze chwilę temu mówiło się o tym, że Alfa Romeo 4C zniknie z hal produkcyjnych. Nie jest to samochód z półki najtańszych, nie jest też ekstremalnie bogato wyposażony - ot zabawka dla miłośników motoryzacji. Tym razem jaskółki przyniosły fałszywe plotki, a sama Alfa pręży muskuły w galerii sztuki. 

Alfa Romeo 4C wystawa
Alfa Romeo 4C wystawa
Alfa Romeo 4C wystawa
Rzecz dzieje się w Los Angeles w Kaliforni. To tu na miłośników pięknych przedmiotów od 30 lipca czeka PISTON HEAD II: Artists engage the automobile. A na nim przygotowane przez Lapo Elkanna wyjątkowe Alfa Romeo 4C. Na pierwszy rzut oka wygląda jak marzenie surfera, morskie fale miękko rozchodzące się na przetłoczeniach. Nic bardziej mylnego. Te ręczne malowanie powstało w hołdzie Hokusai Katsushika. Nie znasz? A używasz popularnej ostatnio aplikacji Prisma? Więc przyjrzj się jeszcze raz Alfie i spójrz w apkę. Znany filtr prawda? Jest to Wielka fala w Kanagawie drzworyt uw artysty, który tworzył w stylu ukio-e. 
Biało-niebieskie nadwozie uzupełnia wnętrze wypełnione skórą Foglizzo i japońskim denimem. Pod maską 1,75 turbodoładowany benzyniak generujący moc 240 KM.  Alfa Romeo 4C wystawa
Alfa Romeo 4C wystawa
Alfa Romeo 4C wystawa
Autor: K. Szreder
0
Komentarze do:

Co łączy aplikację PRISMA i Alfę Romeo 4C?

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka:

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl