Strona główna » Motocykle » Aktualności - motocykle » Co jest najważniejsze w życiu motocyklisty? Jazda, jedzenie i sen!

Co jest najważniejsze w życiu motocyklisty? Jazda, jedzenie i sen!

Zabawa
Dodano: 19. 03. 2013
Tagi: Motocykle, Odjechane, Motocyklistki, Motocykliści

Przepis na udany dzień? Czy da się go określić? Każdy człowiek ma inne priorytety, więc trudno stworzyć uniwersalne ramy i definicje. Dla niektórych udany dzień to leniuchowanie na plaży, inny wybierze dzień przed telewizorem, a ludzie żądni wrażeń nie oprą się magii motocyklizmu. Tak naprawdę motocykliście niewiele do szczęścia potrzeba. Poniższy algorytm w przejrzysty sposób prezentuje najważniejsze kwestie.

Zabawa
Zabawa
Algorytm postępowania prawdziwego motocyklisty
Algorytm postępowania prawdziwego motocyklisty
Widoki
Widoki
Jazda, jedzenie i sen. To idealny dzień dla większości miłośników jednośladów. Takiego sposobu spędzania wolnego czasu nie zrozumie niejeden kierowca katamaranu czy zabiegany biznesmen. W życiu oprócz rodziny i pracy ważna też jest pasja - bez niej jesteśmy niczym. Pamiętajmy, że "pracujemy, żeby żyć, a nie żyjemy, żeby pracować".
Jazda
Jazda
Jedzenie
Jedzenie
Sen
Sen
Autor: A. Miklewska
Źródło: motokobiety.pl
0
Komentarze do:

Co jest najważniejsze w życiu motocyklisty? Jazda, jedzenie i sen!

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka: