Strona główna » Sporty motorowe » Aktualności - sporty motorowe » Claire Williams nową wiceszefową zespołu Williams

Claire Williams nową wiceszefową zespołu Williams

Claire Williams
Dodano: 28. 03. 2013
Tagi: Formuła 1, Williams, F1

„Poznałam ten sport, ucząc się go od jednego z legendarnych szefów teamu. W rezultacie czuję się doskonale przygotowana do nowego wyzwania. Rozumiem, jak dużo dają z siebie każdego dnia wszyscy pracownicy zespołu, by zobaczyć nasze bolidy na torze. Jestem zdeterminowana sprawić, abyśmy wrócili na szczyt" - to słowa nowej wiceszefowej zespołu Williams, Claire Williams.

Claire Williams
Claire Williams
Claire Williams
Brytyjka dla Williamsa pracuje od 2002 roku, rozpoczynała od działu zajmującego się mediami, w późniejszym okresie piastowała stanowisko dyrektora do spraw marketingu i PR. Sir Frank Williams nie ukrywa, że to kolejny krok do przekazania córce władzy nad całym zespołem.
W ciągu ostatnich dziesięciu lat pracowała niestrudzenie dla Williamsa. Jej wiedza o tym sporcie i pasja, jaką wnosi do zespołu, jest niepodważalna. Jestem dumny z tego, że przez cały ten czas potrafiła udowodnić jak bardzo jest dla nas cenna. Z Claire w roli szefa wiem, że przyszłość Williamsa znajdzie się dobrych rękach - powiedział Fran Williams.
Autor: K. Szreder
Źródło: sportowefakty
0
Komentarze do:

Claire Williams nową wiceszefową zespołu Williams

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka:

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl