Strona główna » Samochody » Aktualności - samochody » Citroen DS3 samochodem roku według Top Gear!

Citroen DS3 samochodem roku według Top Gear!

Citroen DS3
Dodano: 06. 12. 2010
Tagi: Top Gear, Citroen DS3, Samochód Roku

Citroen DS3 samochodem roku według Top Gear?  W pierwszym momencie pomyślałam że to żart, bo przecież panowie a już w szczególności Jeremy Clarkson nie ukrywają swojej niechęci do francuskich aut, o Renault Espace mówił tak –" Prawdopodobnie najlepszy kompaktowy minivan na świecie. Nie żeby było się czym chwalić. To jakby powiedzieć „Och, mam syfilis, najlepszą z chorób wenerycznych!”.  Jednak mówi się że Jeremy nie brał udziału w głosowaniu :)

Citroen DS3
Citroen DS3
Citroen DS3
Citroen DS3 został nie tylko samochodem roku według Top Gear Magazine ale zgarnął również nagrodę Small Car of the Year. James May który testował DS3 dla Polskiego wydania mówi o nim tak:
-"DS3 to po prostu bardzo porządny samochodzik, którego trudno nie polubić. Dobrze się czuję w jego wnętrzu. Jeździ zaskakująco wygodnie, a raczej wiem, że jeździłby tak, gdyby otrzymał koła o sensownych rozmiarach. Prowadzi się precyzyjnie, w sporej mierze dzięki niskiej jak na nasze czasy masie. Francuskie samochody nie są już tak francuskie, jak były kiedyś, ale nadal wyraźnie różnią się od niemieckich lub koreańskich. I chwała im za to"
My również jesteśmy pod wrażeniem DS3 doceniamy jego piękną linię, rewelacyjne wnętrze i to spojrzenie! Do posiadaczek "cytrynek", pochwalcie się z nami zdjeciami waszych samochodów, czekamy z niecierpliwością na forum!

Citroen DS3
Citroen DS3
Citroen DS3

Citroen DS3
Autor: K. Szreder
0
Komentarze do:

Citroen DS3 samochodem roku według Top Gear!

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka:

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl