Strona główna » Samochody » Aktualności - samochody » Citroen C1 Urban Ride pręży muskuły przez pokazem

Citroen C1 Urban Ride pręży muskuły przez pokazem

Citroen C1 Urban Ride
Tej wersji nowego Citroena C1 nie można na razie kupić u dealera, ale kto wie? Dużo zależeć będzie od przyjęcia, z jakim pomysł spotka się wśród szerokiej publiczności odwiedzającej targi motoryzacyjne Paryż 2014.

Citroen C1 Urban Ride – bo o nim mowa – to ciekawa próba połączenia walorów zwrotnego samochodu miejskiego z elementami stylistycznymi, które normalnie znaleźć można w segmencie masywnych modeli SUV.

Citroen C1 Urban Ride
Citroen C1 Urban Ride
Citroen C1 Urban Ride
Samochód Francuzów, który oferuje mnóstwo możliwości indywidualizacji, wyposażono w elementy chroniące wybrane elementy nadwozia. W porównaniu ze "zwykłym" C1 samochód ma też zwiększony prześwit (+15 milimetrów), a nawet rozstaw kół (+10 mm).
Na jesiennej wystawie w Paryżu samochód pojawi się w wersji z nadwoziem zamkniętym oraz otwartym (Airspace). Co ciekawe, osoby odwiedzające stoisko Citroena będą mogły zagłosować na C1 Urban Ride, jeśli chciałyby, aby samochód doczekał się wersji produkcyjnej i wszedł kiedyś do sprzedaży. Citroen C1 Urban Ride
Citroen C1 Urban Ride
Autor: .
Źródło: Samar
0
Komentarze do:

Citroen C1 Urban Ride pręży muskuły przez pokazem

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka:

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl