Strona główna » Tagi - Serwis główny » Ciąża
Bezpieczne podróżowanie w ciąży
E.D. // 05. 10. 2013

Kobiety spodziewające się dziecka powinny wiedzieć, jak bezpiecznie podróżować zarówno za kierownicą, jak i na fotelu pasażera. Jak więc podróżować bezpiecznie w ciąży? Poniżej kilka... więcej »

Kołyski Mamo - odpocznij!
K. Szreder // 20. 06. 2013

Koło zmienisz sama bez najmniejszego problemu, powiesić półkę proszę bardzo, do tego wstać do dziecka w nocy, ugotować obiad i zrealizować wszystkie projekty w pracy - codzienność. więcej »

Parking kobiety w ciąży Parking dla kobiet w ciąży[AKTUALIZACJA]
K. Szreder // 13. 10. 2012

Niektórzy mogą uważać to za dyskryminację inni za ogromne ułatwienie, o czym mowa? O pomyśle dyrektora WORD w Rzeszowie Marka Poręby, który postuluje o zwiększenie miejsc parkingowych i... więcej »

Implast Bolder Ecoline SD Implast Bolder Ecoline SD - dobra jakoś w przystępnej cenie
K. Szreder // 30. 09. 2012

Czy dobra jakość, ciekawy design i przyzwoita cena mogą iść w parze? Firma Implast od 21 lat stara się udowodniać że tak. Rodzice którzy zdecydują się na zakup wózka Bolder SD Ecoline... więcej »

kobieta w ciąży Przyszła mama w podróży
E.Domańska // 30. 06. 2012

Przyszła mama nadal może podróżować, nawet do odległych krajów. Wszystko jednak zależy od samopoczucia, przebiegu ciąży oraz oceny lekarza prowadzącego. Najważniejsze jest to,... więcej »

Kasia Glinka CasualPlay Kudu Wózek Gwiazdy - Kasia Glinka CasualPlay Kudu
K. Szreder // 06. 03. 2012

Przed miesiącem "gwiazdorski świat" powitał syna Katarzyny Glinki, małego Filipa. Dziś wiemy w jakim wózku będzie poznawał otoczenie, wybór aktorki padł na CasualPlay Kudu.  Mały... więcej »

Następne »« Poprzednie
Brak galerii dla tagu: Ciąża