Strona główna » Tagi - Serwis główny » Ciąża
Jestem w drodze "Jestem w drodze" - ruszyła kampania dla kobiet w ciąży
K. Szreder // 25. 09. 2015

Chciałaś to masz, ciąża to nie choroba i inne tego typu teksty słychać w komunikacji miejskiej, centrach handlowych czy na forach internetowych. Jasne, ale stan błogosławiony często z... więcej »

ciąża rower W ciąży na rowerze? A dlaczego nie!
K. Szreder // 22. 06. 2015
Tagi: Ciąża, Rower

Według raportu "Aktywność fizyczna Polaków" przeprowadzonego przez Centrum Badania Opinii Publicznej jesteśmy narodem kolarzy. Aż 51 % procent Polaków deklaruje, że przynajmniej raz w... więcej »

Ciąża bezpieczeństwo Ruszyła akcja porodowa? - Możesz łamać przepisy, ale rób to z głową!
K. Szreder // 20. 02. 2015

Od czasów rzymskich niezmiennie aktualna pozostaje maksyma: "ignorantia iuris nocet" - co znaczy "nieznajomość prawa szkodzi". Najczęściej niestety stosuje się te prawo na naszą niekorzyść. więcej »

Poród PKS Poród w autobusie - freebirthing po Polsku
K. Szreder // 28. 10. 2014

Importujemy z zachodu różne święta, rytuały i mody. Od Halloween zaczynając a na coraz popularniejszym Baby Shower kończąc. A co powiecie na freebirthing?Jest to poród bez jakiejkolwiek... więcej »

W ciąży za kierownicą - o czym pamiętać?
ED // 06. 03. 2014

Nie ma powodu, żeby kobieta w ciąży, szczególnie w pierwszych miesiącach, rezygnowała z prowadzenia samochodu. Należy jednak brać pod uwagę czynniki, które mogą wpływać na... więcej »

poród w aucie Jak rodzić w Norwegii to tylko w aucie!
K. Szreder // 04. 12. 2013
Tagi: Ciąża

W sierpniu tego roku Mokhles Raheema mieszkaniec Szwecji wiózł rodzącą żonę do szpitala. W pewnym momencie akcja porodowa mocno przyśpieszyła i maluch na miejsce narodzin wybrał auto. więcej »

Następne »
Brak galerii dla tagu: Ciąża