Strona główna » Serwis główny » Aktualności » Chris Evans odchodzi z "Top Gear" po pierwszym sezonie

Chris Evans odchodzi z "Top Gear" po pierwszym sezonie

Chris Evans odchodzi z \
W ubiegłym tygodniu w mediach zaczęły pojawiać się informacje na temat konfliktu Chrisa Evansa z Mattem LeBlanc. LeBlanc miał podobno powiedzieć, że albo Evans odejdzie z programu "Top Gear", albo on.

Tymczasem Chris Evans, współprowadzący w BBC program "Top Gear" ogłosił, że po pierwszym sezonie rezygnuje z występowania w tym show motoryzacyjnym. Evans o poinformował o tym na Twitterze.

"Próbowałem jak najlepiej, ale to nie zawsze wystarczy. Zespół był bardziej niż znakomity, życzę im jak najlepiej" -
napisał.

Chris Evans odchodzi z \
Jak podaje "The Guardian", drugi prowadzący Matt LeBlanc (znany z roli Joey'a w serialu "Przyjaciele") negocjuje udział w kolejnym sezonie "Top Gear". Brytyjska prasa od miesięcy rozpisywała się o kłótniach pomiędzy Evansem i LeBlancem.
Nowy sezon "Top Gear" BBC zaczęło emitować w maju br., po tym jak zwolniony został poprzedni prowadzący Jeremy Clarkson po bójce z jednym z producentów. Niedługo później zrezygnowali pozostali prowadzący - Richard Hammond i James May. Nowy sezon "Top Gear" w BBC miał najgorsze wyniki oglądalności od 2002 roku - jego ostatni odcinek zebrał 1,9 miliona widzów (serie z poprzednimi prowadzącymi miały średnią oglądalność ponad 5 mln).

Chris Evans jest prezenterem radiowym BBC. Byłe gwiazdy "Top Gear" przygotowują program motoryzacyjny dla serwisu streamingowego Amazon Prime. Ich show ma wystartować jesienią pod nazwą "The Grand Tour".
Autor: .
Źródło: press.pl
0
Komentarze do:

Chris Evans odchodzi z "Top Gear" po pierwszym sezonie

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka: