Strona główna » Samochody » Aktualności - samochody » Chcesz mieć wiernego partnera? Nie kupuj mu Nissana Quest!

Chcesz mieć wiernego partnera? Nie kupuj mu Nissana Quest!

Nissan Quest
Dodano: 13. 12. 2010
Tagi: Nissan, Nawigacja, Nissan Quest

Nawigacja to dla kobiety ważna rzecz. Nie dość że pokaże właściwą drogę, to poinformuje o wyprzedażach. Wskaże miejsca godne odwiedzenia, a także wezwie pomoc w razie potrzeby. Jednak japończykom ciągle mało.

Nissan Quest został wyposażony w aplikację "Adult Enterteiment" - "Rozrywki dla dorosłych". I nie chodzi tu o kasyna czy puby a miejsca uciech dla mężczyzn, czyli kluby ze striptizem. I pewnie nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby taka funkcja zastosowana była np. w samochodzie sportowym, a nie w ośmioosobowym samochodzie rodzinnym jakim jest Quest.

Nissan Quest
Nissan Quest
Nissan Quest
Najprawdopodobniej nie tylko Quest będzie posiadać niefortunnie ułożone menu. Tej „atrakcji” zapewne nie zabraknie także w pozostałych nowych modelach Nissana, oraz należącej do niego luksusowej marce, Infiniti. Mam jednak nadzieję że mężczyźni zdają sobie sprawę z tego że najlepsze tancerki, żony, i kochanki mają we własnym domu :)
Nissan Quest
Nissan Quest
Autor: K. Szreder
0
Komentarze do:

Chcesz mieć wiernego partnera? Nie kupuj mu Nissana Quest!

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka: