Strona główna » Tagi - Kobieta » Celebryci
BALMAINARMY Kim Kardashian i Kanye West w kampanii Balmain
E. Domańska // 02. 08. 2016

Kim Kardashian i Kanye West na czele #BALMAINARMY w kampanii jesień-zima 2016 Na zdjęciach autorstwa Stevena Kleina obok celebrytki są również słynne modelki: Alessandra Ambrosio, Dilone,... więcej »

Anna Cieślak Korki niestraszne Annie Cieślak. Tak aktorka "wozi się" po mieście
E. Domańska // 31. 07. 2016

W tym samochodzie każdy czuje się dobrze. Potwierdza to aktorka, Anna Cieślak. W Mitsubishi ASX 2.0 4x4 AWD czuje się jak ryba w wodzie. Artystka zwraca szczególną uwagę na zwrotność,... więcej »

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek Majdan: Samochód dla każdego mężczyzny jest ważny. Rozenek: Ty nie musisz nic przedłużać
. // 03. 07. 2016

W czwartek (23.06) w Warszawie odbył się finał 7. edycji konkursu Mazda Design. Biorą w nim udział zarówno początkujący adepci sztuki projektowania, jak i profesjonaliści. więcej »

Katarzyna Furmańska „Ważne jest to, żebyśmy znaleźli coś, co nas naprawdę kręci”- dzień z życia Triathlonistki
. // 28. 06. 2016

Wczesna pobudka, zdrowe śniadanie i dzień zaplanowany na pracę, rodzinę i trening do zawodów triathlonowych. Katarzyna Furmańska na co dzień pracuje w biurze, zajmuje się rodziną i domem. więcej »

Paulina Krupińska Paulina Krupińska: Nie stresuję się podróżowaniem z dzieckiem. Zabieram córkę wszędzie
. // 24. 06. 2016

Modelka nie boi się podróżowania z dzieckiem. Twierdzi, że nie ma problemu, aby zabierać córkę wszędzie, gdzie się wybiera. Podczas tegorocznych wakacji chce pokazać Antoninie morze. więcej »

Najdroższe samochody polskich gwiazd
. // 24. 06. 2016

uksus ma różne oblicza. Gwiazdy prowadzą wystawne życie, otaczają się drogimi gadżetami, podróżują, inwestują i kupują drogie samochody. Wśród wielbicieli eleganckich aut znajdziemy... więcej »

Następne »