Strona główna » Samochody » Aktualności - samochody » Cadillac CTS Coupe w kryształach Swarovskiego

Cadillac CTS Coupe w kryształach Swarovskiego

Cadillac CTS Coup
Dodano: 18. 01. 2012
Tagi: Tuning, Cadillac, Cadillac CTS, Cadillac CTS Coupe, Swarovski

Wydawało mi się, że pokrywanie auta chromem to ekstrawagancja, jednak ten materiał nadal daleko ma do lidera w tej dziedzinie. Pokrywanie auta kryształami Swarovskiego jest tak potrzebne jak śnieg na Bora Bora, ale niektórzy nadal uparcie stosują ten osobliwy sposób tuningu, po co? Tego chyba nie wie nikt.

Cadillac CTS Coup
Cadillac CTS Coup
Cadillac CTS Coup
Tym razem ofiarą bezlitosnego tuningu padł Cadillac CTS Coupe. Jego właściciel wywodzący się z Chin zażądał od firmy jubilerskiej idealnego pokrycia kryształem górskim całego nadwozia auta. Przy "upiększaniu" auta przez kilka tygodni pracowała ekipa dziewięciu ludzi.
Efekt końcowy to 350 000 sztuk zamontowanych kryształów. Firma jubilerska zapewnia, że kryształy trzymają się tak mocno, że bez problemu można autem wjechać na automatyczną myjnie. 

W Chinach powstaje właśnie Park Rozrywki Hello Kitty dużo różu, kokardek i słodkości, Cadillac CTS pasowałby tam idealnie. Cadillac CTS Coup
Cadillac CTS Coup
Autor: K. Szreder
0
Komentarze do:

Cadillac CTS Coupe w kryształach Swarovskiego

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka: