Strona główna » Tagi - Samochody » Cabriolet
Range Rover Evoque Convertible Range Rover Evoque Convertible - już w dostępny salonach!
E. Domańska // 10. 06. 2016

Range Rover Evoque Convertible to model wyjątkowy. Ten SUV z otwieranym dachem wszedł właśnie do oferty na polskim rynku. Evoque Convertible to według producenta pierwszy na świecie luksusowy... więcej »

Chevrolet Camaro kabriolet Nowy Chevrolet Camaro w wersji kabriolet
E. Domańska // 03. 07. 2015

Nowy Chevrolet Camaro w wersji kabriolet wyposażono w dach z elektryczno-hydraulicznym systemem składania, który działa przy prędkościach do około 50 km/h. Konstrukcję wykonano z kilku warstw... więcej »

Audi A3 Cabriolet Światowa premiera nowego Audi A3 Cabriolet
E.D. // 07. 09. 2013

Podobnie jak inni producenci samochodów, przed Międzynarodowym salonem samochodowy we Frankfurcie, firma z Ingolstadt co parę dni uchyla rąbek tajemnicy odnośnie modeli, które znajdą się na... więcej »

kabriolet Upał? Czas na kabriolety!
. // 08. 08. 2013
Tagi: Cabriolet, Cabrio

Komu w te gorące dni nie marzy się przejażdżka samochodem z otwartym dachem podczas której rozgrzana głowa chłodzona jest zimnym strumieniem powietrza? Choć Polska nie jest rajem dla fanów... więcej »

BMW M6 2013 - wdzięk i styl
E. Domańska // 25. 06. 2012


więcej »

VW Golf GTI Cabrio VW Golf GTI Cabrio - najmocniejszy kabriolet w historii marki
E. Domańska // 02. 03. 2012

Kolejną wyczekiwaną premierą genewską jest Volkswagen Golf GTI w wersji kabriolet. Kultowy model zostanie wyposażony w 2-litrową jednostkę benzynową o mocy 207 KM, co oznacza, że będzie to... więcej »

Następne »