Strona główna » Serwis główny » Mama za kierownicą » By sen w samochodzie był bezpieczny i komfortowy

By sen w samochodzie był bezpieczny i komfortowy

Snozoo
Dodano: 26. 02. 2016
Tagi: Dziecko, Dziecko w podróży, Snozoo

Często podróżuję na dłuższych trasach albo pociągiem albo autobusem. Czasem zdarza się tak, że Morfeusz chce mnie porwać w swoje sidła, ale walczę. Walczę bo nie ma chyba nic gorszego niż głowa którą miota jak szatan w czasie snu. W zasadzie o śnie i jakimkolwiek komforcie nie można wtedy mówić. Głowa leci...wybudzasz się. Ekstra. 

Snozoo
Snozoo
Snozoo
O ile stary człowiek znajdzie jakiś patent o tyle młodszy potrzebuje pomocy, a sen u maluchów to rzecz ważna. Przed Wami Snozoo - opaski zapobiegające bezwładnemu zwisaniu głowy śpiącego dziecka podczas podróży w foteliku samochodowym. Produkt dobrze chronik kark dziecka, przeszedł pozytywnie testy zderzeniowe w PIMOT i co ważne to produkcja całkowicie Polska. 
Opaska składa się z dwóch części: przedniej i tylnej. Przednia część opaski wykonana jest z alkantary, jest delikatna, miła w dotyku i miękka jak poduszeczka. Tylna część opaski wykonana jest z dwóch regulowanych gum, dlatego opaska pasuje do każdego rodzaju fotelika samochodowego. A że do dzieci trzeba mieć też podejście powstały specjalne nakładki w biedronki, samoloty i inne korony. Cena podstawowa 76 zł.  Snozoo
Snozoo
Snozoo
Autor: K. Szreder
0
Komentarze do:

By sen w samochodzie był bezpieczny i komfortowy

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka: