Strona główna » Serwis główny » Aktualności » Bogaci żyją inaczej - luksusowe torby od Rolls Royce

Bogaci żyją inaczej - luksusowe torby od Rolls Royce

rolls royce walizki
Dodano: 29. 04. 2016
Tagi: Rolls-Royce, Podróże, Walizka, Rolls-Royce Wraith

Żeby podróżować z klasą zdecydowanie należy posiadać pękaty sejf z kasą. Nie ma zmiłuj. Jeśli jesteś przekonana o tym, że Twoja ultralekka i designerska walizka Lite Locked z Samsonite była bajecznie droga no to musisz zweryfikować swoje poglądy. Bo czym są dwa tysiące w porównaniu z blisko 130 tys zł? Na waciki. 

rolls royce walizki
rolls royce walizki
rolls royce walizki
Troszkę mną miota po tej naszej pięknej Polskiej krainie. Jednak nigdy nie przywiązywałam wielkiej wagi do tego w czym przewoże bagaż. Ma dotrzeć cały i zdrowy - to w zasadzie tyle. O jakiż gorszy sort ze mnie. Świat poszedł tak do przodu a ja nadal w czarnej du..dziurze. Czymże jest ta magiczna kwota 130 tys? Właśnie tyle należy zapłacić za komplet walizek składający się z sześciu części, który wychodzi spod ręki Rolls Royce'a.

W założeniu to taka mobilna szafa dla diabelsko bogatych wilków z wallstreet, którzy wiecznie są w podróży i jakimś dziwnym trafem do ich dyspozycji zawsze jest model Wraith bo właśnie do tego auta pasują jak ulał. W czasie pracy projektowych swoje trzy gorszę do tematu dorzucali nie tylko konstruktorzy od strony technicznej i projektanci od strony wizualnej, ale również...lokaje hotelowi. Dlaczego oni? A czy ktoś inny ma kontakt z tak gigantyczną ilością bagaży? No chyba tylko pracownicy lotniska. 
Zobacz także: Walizka i hulajnoga w jednym! »
Po burzy mózgów powstały one...walizki doskonałe. Stelaż wykonany jest z włókna węglowego, całość pokryta jest szytą ręcznie skórą - kolory do personalizacji. Specjalne uchywty uniemożliwiają telepotanie się bagażu na prawo i lewo. Drobne logo na zamku czy kieszeniach? Oczywiście wszystko jest. Wystarczy wyłożyć tylko 130 tys złotych, za podobną cenę wyjedziecie z salonu Opla nową Insignią ze skórzaną tapicerką i 170 KM pod maską. Kwestia wyboru. 
rolls royce walizki
rolls royce walizki
rolls royce walizki

rolls royce walizki
rolls royce walizki
rolls royce walizki

Autor: K. Szreder
0
Komentarze do:

Bogaci żyją inaczej - luksusowe torby od Rolls Royce

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka:

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl