Strona główna » Serwis główny » Mama za kierownicą » Bieganie z dzieckiem? Tylko z wózkiem Thule Glide!

Bieganie z dzieckiem? Tylko z wózkiem Thule Glide!

Thule Glide
Nie ma co się rozwodzić nad zaletami aktywnego trybu życia - to powinno być chyba dla wszystkich oczywiste. A jeśli jesteś matką musisz o to dbać podwójnie, nie żyjesz już tylko dla siebie, więc jeśli tylko możesz wychodź na świeże powietrze i ruszaj się razem z maluchem! Jeśli możesz biegać świetnie! Jeśli Twoje stawy nie są miłośnikami tego rodzaju aktywności - spaceruj!  Dla rodziców, którzy jednak wybierają pierwszą formę ważna jest selekcja wśród wózków biegowych. 

Thule Glide
Thule Glide
Thule Glide
Wszelkiego rodzaju rankingi i plebiscyty moją pomóc dokonać wyboru. iF Design Awards to nagrody, które przyznawane są od roku 1954 za wybitne wzornictwo, jakość projektu, innowacyjnośc i podnoszenie świadomości konsumentów w zakresie kreatywnych rozwiązań na rynku. Thule Group, która wypuściła na rynek wózek biegowy Thule Glide 26 lutego w Monachium zgarnęła nagrodę za wzornictwo. Cechy charakterytyczne - aerodynamiczny kształt i niewielka waga, ale przyjrzyjmy mu się nieco bliżej. 
Zobacz także: Jaki powinien być wózek do biegania? »
Jeśli już o masie mowa, wózek waży 9,9 kg, maksymalna ładowność to 34 kilogramy. Tylne zawieszenie zapewnia płynną i komfortową jazdę, użytkownicy zwracają uwagę na fakt iż pompka rowerowa do kół nie pasuje i trzeba szukać stacji benzynowej, przednie koło mamożliwość blokady. Dla większego komfortu dziecka siedzenie można ustawić w pozycji półleżącej, wyściełane jest oddychającą tkaniną. Wysokość kierownicy i wysokość daszku mają opcję regulacji. Akcesoria dodatkowe dostępne za dopłatą: gondola, adapter do samochodowego fotelika dziecięcego, osłona przeciwdeszczowa, moskitiera przeciw owadom, tacka, uchwyt na kubek, konsola. 
Thule Glide
Thule Glide
Thule Glide
Autor: K. Szreder
0
Komentarze do:

Bieganie z dzieckiem? Tylko z wózkiem Thule Glide!

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka:

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl