Strona główna » Tagi - Serwis główny » Benzyna
Kiedy paliwo poniżej 4 zł za litr?
. // 31. 12. 2014

Ropa wciąż tanieje. Obawy o sytuację w Libii nie zahamowały spadków cen ropy naftowej. „Czarne złoto” po raz ostatni było tak tanie 5,5 roku temu. Polscy kierowcy mają nadzieję, że cena... więcej »

ceny paliwa Polak czy Amerykanin? Kto zatankuje więcej?
K. Szreder // 24. 11. 2014

W myśl zasady wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, uwielbiamy robić porównania. Czego to byśmy nie kupili, gdyby przyszło nam emigrować. A już szczególnie często porównujemy się z... więcej »

Porównanie cen paliw w Polsce Porównanie cen paliw w Polsce
. // 08. 11. 2014

To, ile płacimy na stacji benzynowej zależy nie tylko od ceny samego paliwa. Dodatkowe koszty generuje również konieczność jego przetwarzania, dystrybucji i w końcu sprzedaży. więcej »

Jeśli tankować, to w Wielkopolsce
E. Domańska // 19. 09. 2014
Tagi: Ceny, Benzyna, Paliwo

W tym tygodniu zmiany średnich cen detalicznych możemy zaobserwować w przypadku benzyny bezołowiowej ''95'' oraz popularnego autogazu. ''98'' i olej napędowy pozostają bez zmian,... więcej »

Wakacyjnych obniżek paliw ciąg dalszy
. // 07. 08. 2014

Ceny paliw na stacjach spadają kolejny tydzień z rzędu. Dzięki obniżkowej serii, która trwa od początku lipca, w połowie wakacji koszt tankowania oleju napędowego jest na najniższym w tym... więcej »

Co zrobić, gdy zatankowałaś złe paliwo?
ED // 15. 11. 2013

Zdarza się, że przez chwilę nieuwagi kierowca omyłkowo zatankuje niewłaściwe paliwo. Wiąże się to z poważnymi konsekwencjami, często uniemożliwiającymi dalszą podroż. więcej »

Następne »
Brak galerii dla tagu: Benzyna